Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 47 od 47

Tema: Bash mi padne krivo

  1. #41
    Član mel3k'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2013
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    41

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    za fb ima rješenje .. jednostavno prestanete odgovarati na neke postove i pitanja ..

    jedan sam od urednika na nekom drugom forumu i tako smo mi sprječili da fejs preuzme , jednostavno ako nisi član na forumu ne možeš uci na fejs stranicu
    a na fejsu članovi mogu samo objavljivati slike a pitanja i sve ostalo moraju na forumu , ako je nekome mrsko ući onda i ne zaslužuje odgovor ...
    btw iz BiH sam i nemam nikakvih problema zbog toga nego baš suprotno ovdje najbrže dobijem odgovore

  2. #42
    Ljubitelj egzotičnih životinja DutchSc'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Karaburma
    Postova
    173

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Dzabe i face i forum,kad je mali broj ljudi koji zele da ozbiljno pristupe ne samo ovome sto mi radimo,nego i bilo kojoj stvari u zivotu.
    Pre par meseci me je pitao jedan poznanik za neke tarantule,preporucio sam mu forum,kaze sve je procitao,sve naucio,dao mu broj Kima i rekao da pogleda oglase gde da kupi T. Posle svega nije me poslusao,kupio je u Pet Centru. Pre neki dan mi salje slike,pita zasto nece da jede,rekoh mu da ce se sigurno presvuci i slucajno ga pitam kolika je temp i uslovi,mrtav hladan mi kaze izmedju 18-20 stepeni,grejem je dan i noc obicno belom sijalicom,rekoh covece jesi li ti normalan,lepo ti rekoh procitaj,obezbedi uslove i onda kupuj zivotinju,on se brecnu kaze nemam ja bre para za sve to,naljuti se i evo ne kontaktiram me vec neko vreme.Sve u svemu,ljudi su neverovatni(citaj idioti) Tako da dzabe forum,kvalitetni tekstovi,kad je svaki drugi Srbin najpametniji. P.S. i meni je krivo sto nema vise aktivnosti,cak i mene jedno vreme nije bilo na forumu.

  3. #43
    Ljubitelj egzotičnih životinja filipj97'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    439

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Ipak ima posvećenih ljudi iako ne mnogo, ali smo nikakav narod kao narod. Ja bih se više posvetio da imam uslova. Onim životinjama koje imam obezbedim sve što im je potrebno. Primetio sam da je sad sve više likova koji kupe na primer tarantulu čisto da bi pokazivali to drugima i mangupirali se, a ne zbog toga što vole egzotične životinje i teraristiku kao hobi.
    Ipak, oni koje se istinski interesuju za teraristiku, ovaj forum je pravo mesto da saznaju dosta stvari vezanih za naš hobi i egzotične životinje uopšte.

  4. #44
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Evo sad sam tek primetio temu,ja sam se u poslednjih 5-6 meseci bas dosta povukao sa foruma,ne svojevoljno jednostavno sam prestao tako da posecujem cesto i eto vidim da nisam jedini,ne znam zasto sam to uradio ali tako je,ali sam opet poceo da dolazim svaki dan po malo.
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  5. #45
    Član Bojan Stojkovski'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Kumanovo
    Postova
    53

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Ja obozhavam svoje milenike, ne uznemiravam ih stalno osim zmiju koju sada drzhim Texas Rat Snake Leucistic. nju gnjavim svaki dan. ali takodje sa zadovoljstvom zgadjujem goste koje dolaze kad im pokazhem shta drzhim

  6. #46
    Ljubitelj egzotičnih životinja DutchSc'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Karaburma
    Postova
    173

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Haha,
    Boki jesi li omasio temu ili....

  7. #47
    Član Bojan Stojkovski'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Kumanovo
    Postova
    53

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    joj brate nemam pojma neshto sam zeznuo

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •