Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Loptasti piton "Normal"

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja Shelby gt500'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    Doboj
    Postova
    166

    Cool Loptasti piton "Normal"

    Pošto je tama za loptastog dosta stara da se i ja predstavim sa svojom prinovom. Prvi reptil koji mi je došao u kuću.Nisam ga maltretirao sa slikanjem tako da ću bolje slike kačat u narednom periodu a za sad ovo.Stigao mi je prije 4-5 dana, danas sam imao prvi pokušaj hranjenja koji nije prošao slavno,naime miševi koji su mi stigli uz njega su poveliki tako da moram rodit nove kako znam i umijem . Nije jeo nekih 10 tak dana nadam se da neće bit frka.Inače miran je ovo malo što sam držao po rukama,ne attackuje malko istražuje.... evo ima i snimak kako napada miša i da ovo je privremeni habitat bit će bolje malko kasnije.

    p.s. probao sam i onaj fazon sječenja miša uzduž pa da nanjuši mozak krva šta već al jok dođe snifa čini mi se i lizne i ode svojim poslom





  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja GaMeR'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    154

    Uobičajeno Odg: Loptasti piton "Normal"

    Ne brini mogu oni bez hrane dosta dugo, nego jesi ovo ti snimao? Kazes nije jeo 10-tak dana pa posle ide snimak ne razumem bas da li je jeo ili nije
    Ali sve u svemu nista ne brini dok se adaptira malo, onda ce da jede
    It's a good life we lead brother.
    The best. May it never change.
    And may it never change us.

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Shelby gt500'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    Doboj
    Postova
    166

    Uobičajeno Odg: Loptasti piton "Normal"

    Da da ja sam snimao, ali sam objasnio gore u postu da je napao davio ali nije htio da jede jednostavno je otišao malo do vode, pio vode i onda u skrovište. Ovo je najmanji od miševa što imam da mu ponudim a i on mi se čini prevelik.Znam da mogu dugo da ne jedu al kontam da to baš ne vrijedi toliko za mlade jerbo nije nešto posebno debeo nema sad zalihu za neko dugo gladovanje.

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    obrenovac
    Postova
    122

    Uobičajeno Odg: Loptasti piton "Normal"

    upravu si nema zalihe .. ali meni se desavalo da zmija napadne i "udavi" odledjenog pacova i da nece da ga pojede, dok ne ogladni jos .. to mi se desavalo kad sam je navikavao na odledjene pacove .. iskreno mislim da nije prevelik pacov i da moze ona da skemba i veceg ..

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja Shelby gt500'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    Doboj
    Postova
    166

    Uobičajeno Odg: Loptasti piton "Normal"

    Tog sam šibno nakon jendo sat vremena bezuspješnog moljakanja što isječenim što cijelim, probat ću kroz koji dan

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    obrenovac
    Postova
    122

    Uobičajeno Odg: Loptasti piton "Normal"

    moras dobro da ga odledis i ugrejes pa onda opet probaj za 7 dana nek jos ogladni ..

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •