Kao prvo, pozdrav svima, novi sam clan foruma i imam jedno pitanje na koje verujem da ce mnogo vas imati i odgovor jer imate vise iskustva i znate vise informacija od mene koje su vezane za ovu temu. E ovako, posto sam u poslednje vreme stvarno bez kinte i posto evo hvala Bogu dolazi lepo vreme, ja bih poceo da skupljam insekte iz prirode i da njima hranim svog Bradonju E sad, mene interesuje da li on moze da jede one male sicusne bubice koje se zovu Crvene stenice, imaju crne tackice na ledjima i redovno idu zalepljene jedna uz drugu (zadnjicom) . Verujem da vecina vas vec zna na koje bubice mislim, a posto ih ima u blizini moje kuce na TONE , pitao sam se da li mogu njima hraniti svog zmaja ? Teren sa kog bi ih uzimao je oko jedne osnovne skole, vidim ceo zivot ih ima masu oko te skole pa sam se pitao da li ih uopste prskaju, ne bi trebalo jer ih nikad nije bilo manje nego sto je inace, znaci po nekoj logici (mojoj) ne prskaju te bube jer su stalno tu, od kad znam za sebe i tu skolu znam i za te ruzne bube da su tuda.

Ajde ko ima odgovor neka pomogne, hvala u napred .

Vuchko