Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 121 do 129 od 129

Tema: Apsolutni pocetnik - L. Parahybana :)

  1. #121
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Apsolutni pocetnik - L. Parahybana :)

    Precesto je hranjenje jednom dnevno. Hrani je jednom u 5-7 dana. A ta bela fleka je od bacenih iritirajucih dlacica.
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  2. #122
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: Apsolutni pocetnik - L. Parahybana :)

    Ja bih je hranio na 7-15 dana,potpuno dovoljno.A temperatura od 30℃ ti je nepotrebna,neka idealna je 25-28℃.
    https://www.flickr.com/photos/140930990@N02/

  3. #123
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Apsolutni pocetnik - L. Parahybana :)

    Citat Prvobitno napisao Alem2001 Pogledaj post
    Ja bih je hranio na 7-15 dana,potpuno dovoljno.A temperatura od 30℃ ti je nepotrebna,neka idealna je 25-28℃.
    Po meni je malo hraniti malu parahybanu 2x mesecno, tj na 15 dana. A jednom nedeljno je ok...
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  4. #124
    Novajlija dulemcse'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Nis
    Postova
    5

    Uobičajeno Odg: Apsolutni pocetnik - L. Parahybana :)

    Hvala na odgovorima drugari. A jel to sto odbacuje dlacice nije nista lose, jel da?

  5. #125
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: Apsolutni pocetnik - L. Parahybana :)

    Citat Prvobitno napisao loshme10 Pogledaj post
    Po meni je malo hraniti malu parahybanu 2x mesecno, tj na 15 dana. A jednom nedeljno je ok...
    Što je ređe hrani dužeće mu živeti, tako da mislim da ima veće koristi od ređeg hranjenja nego češćeg.

    Citat Prvobitno napisao dulemcse Pogledaj post
    Hvala na odgovorima drugari. A jel to sto odbacuje dlacice nije nista lose, jel da?
    Ništa loše,obnoviće ih kada se presvuče.
    https://www.flickr.com/photos/140930990@N02/

  6. #126
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Apsolutni pocetnik - L. Parahybana :)

    Malo si je iznervirao, ili je nesto drugo iznerviralo. Ja kada skontam da imam zenku proredim hranjenje. Na 7 dana je ok mada mozes i na 5, 6, kad se presvuce i poraste malo gledaj da proredis da se ne natovi kao svinja, znaju da se skljokaju pri penjanju...

  7. #127
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Apsolutni pocetnik - L. Parahybana :)

    Citat Prvobitno napisao borotasinisa Pogledaj post
    Malo si je iznervirao, ili je nesto drugo iznerviralo. Ja kada skontam da imam zenku proredim hranjenje. Na 7 dana je ok mada mozes i na 5, 6, kad se presvuce i poraste malo gledaj da proredis da se ne natovi kao svinja, znaju da se skljokaju pri penjanju...
    Proredi i kad imaš mužjaka, veće su šanse da bude plodan ako odraste normalnim tempom
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  8. #128
    Novajlija dulemcse'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Nis
    Postova
    5

    Uobičajeno Odg: Apsolutni pocetnik - L. Parahybana :)

    Ranije dok joj je bilo hladno u kutiji, veoma retko je jela. Danima nije jela. Ja joj ubacim ili crva ili bubasvabicu, a ona se pomeri da prodje.
    Sada kada sam joj zagrejao staniste, jede kad god joj bacim pa sam pomislio da treba da nadoknadi sve ono sto nije jela zato sam joj davao svaki dan po jednu bubasvabicu.

    Ali i sam sam ukapirao da je previse svaki dan. Kad sam ih kupio, kaze momak "imaces ih bar za dva-tri meseca"... A ono jos malo pa ih nemam vise posle skoro mesec dana.

  9. #129
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Apsolutni pocetnik - L. Parahybana :)

    Citat Prvobitno napisao hey-ho Pogledaj post
    Proredi i kad imaš mužjaka, veće su šanse da bude plodan ako odraste normalnim tempom
    Hvala na informaciji, nisam to cuo. Mada, ne radim ja ''powerfeeding'' nikad u smislu da dajem svaki drugi, treci dan. To ''proredim'' je sa 5 na 7 pa na 15. Muzjake sam do kraja na 7 dana.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •