Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: kako izvaditi bube iz terarijuma ?

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Sep 2013
    Lokacija
    subotica
    Postova
    9

    Unhappy kako izvaditi bube iz terarijuma ?

    treba mi pomoc jos sam pocetnik u svemu ovome moja p.regalis ce se uskoro presvuci u terarijumu su dva lateralisa koja ne mogu da uhvatim pobegnu u tunele koje je tarantula iskopala . ne bih voleo da je lateralisi pojedu kada se presvuce

  2. #2
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: kako izvaditi bube iz terarijuma ?

    Hmm, zanimljivo pitanje. Mislim da nije bilo ovakve teme, bar ne skoro da se ja secam, da se lateri kriju u tunelima T. Jedino sto mi pada na pamet je da stavis parcence sargarepe/jabuke ili neceg drugog, jer mislim da ce lateri odmah da se sjure na hranu...
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  3. #3
    Novajlija
    Datum registracije
    Sep 2013
    Lokacija
    subotica
    Postova
    9

    Uobičajeno Odg: kako izvaditi bube iz terarijuma ?

    da ali kako da ih pohvatam mali su i brzi a i terarijum je plasticna tegla u kojoj je plasticna biljka koju je regalis bogato opleo paucinom nema bas mesta za manevrisanje a i bojim se da ako pocnem da masem pincetom poplasim tarantulu pa ce da pobegne

  4. #4
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: kako izvaditi bube iz terarijuma ?

    Neće je lateralisi dirati za vreme presvlačenja a isto važi i za dubie. Sveže presvučenu tarantulu mogu povrediti samo fobasi i popci. Možda eventualno i tenebrije ako su suviše velike u odnosu na tarantulu. Ipak pokušaj da ih izvadiš nekom dužom pincetom (to se podrazumeva da imaš) ali i ako ne uspeš nije toliki problem.

  5. #5
    Novajlija
    Datum registracije
    Sep 2013
    Lokacija
    subotica
    Postova
    9

    Uobičajeno Odg: kako izvaditi bube iz terarijuma ?

    uh hvala vam sad mi je lakse .Jednoga sam lateralisa zgnjecio prstom valda cu i drugog

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •