Prikaz rezultata 1 do 16 od 16

Tema: Terarijum za G.pulchripes

  1. #1
    Član stevan96'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    36

    Uobičajeno Terarijum za G.pulchripes

    Pozdrav sima!Evo i ja da se pohvalim svojim terarijum za moju T koja jos nije u njemu jer cekam presvlacenje.Do tada imam vremena jos malo da sredjujem,dodajem,oduzimam.Terarijum jos nije gotov,treba da se napravi poklopac sa LED osvetlenjem i voleo bi neku pozadinu da opalim Dekoracija lobanja i kosti nekog nesretnog psa,grancice suvog korova,kamenje koje sam izvadio sa puta kojim sam dosao do koski ^^,Jedna manja aloa i jedna cuvarkuca ili sta vec koja ce da leti napolje i bice zamenjena patuljastom Podloga je zuta zemlja koju sam nasao u blizini.
    http://i102.photobucket.com/albums/m...psbe617185.jpg Ne stedite na kritikama Slike dok sam pravio ter na zalost nemam... :/ jer sam se kasno setio da slikam.Nove slike kada se gospodjica presvuce

  2. #2
    Član SoulReaper'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Nis
    Postova
    76

    Uobičajeno Re: Terarijum za G.pulchripes

    Лепо сређено Не бих ја трпао још много тога овде. Што се тиче позадине, можда би добро дошло само нешто црно или тамнија нијанса сиве као што тераристи користе. И ја то планирам да узмем за своје тераријуме.
    Од чега си правио склониште, тј. на чему си лепио земљу?

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja oo7'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    216

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    Odlicno...

  4. #4
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    Da, lepo, i meni se sviđa. Što se biljaka tiče, ta aloja ne zahteva puno svetla dok čuvarkući treba baš puno svetlosti pa ne verujem da će ti ona opstati.
    Inače slike kači tako što iz albuma prekopiraš direkt link iz svake slike i ubaciš ga između [img][/img]

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja DutchSc'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Karaburma
    Postova
    173

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    Lepo,samo pozadinu rokni

  6. #6
    Član stevan96'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    @SoulReaper Ovaj akvarijum sam dobio od druga posto njemu nije trebao vise jer mu je puklo dno i jedno manje parce stakla je falilo.Posto nisam imao stakla da se zakrpi to a ni zivaca da objasnjavam nekom staklrezcu sta meni treba uzeo sam stirodur od 2cm,isekao na unutrasnje mere da tacno ulegne i zalepio sam ga silikonm i na to sve je dslo 10tak cm zemlje.Skroviste sam napraio bukvalno tako da sam napravio brdo,prekrio blatom i kasikom napravio pecinu.Skroviste jos malo hocu da pboljsam,tj da ga zacementiram da gospodjica nemoze da rovari svuda i da mi zatrpa ceo ter(kao ovaj u cemu je sada). a ovako je izgledao pre
    Zaboraio sam da kazem da ispd aloe i cuvarkuce ima malo carobne zemlje cisto da bi bolje zadrzalo vodu kod biljaka.I da terarijum ima jednog stanovnika vec

    A evo i nekih detalja
    Poslednji izmenio stevan96; 25.04.14. u 10:21.

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    Super terarijum.Nego da li je onaj ,,prvi stanovnik,, lažna škorpija ili sam nešto pobrkao

  8. #8
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    Super je ter, dobro izgleda... Onaj mali stanovnik je pauk a ne skorpija..A kazi mi kakva je to carobna zemlja? I sta je ono plavo sto viri iz podloge?
    love of tarantulas..

  9. #9
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    Citat Prvobitno napisao Alem2001 Pogledaj post
    Super terarijum.Nego da li je onaj ,,prvi stanovnik,, lažna škorpija ili sam nešto pobrkao
    Nije pseudoškorpija iako podseća na prvi pogled na nju U pitanju je neki kraba pauk (familija Thomisidae).

  10. #10
    Član SoulReaper'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Nis
    Postova
    76

    Uobičajeno Re: Terarijum za G.pulchripes

    Хехе...добро си се снашо надам се само да је та земља довољно чврста кад се осуши и да неће да му се уруши на главу

    EDIT: А тер је скроз преуредила! Да ниси напоменуо не бих провалио да је исти

  11. #11
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    Super ti je ter! Kako si očistio lobanju ako nije tajna?

  12. #12
    Član stevan96'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    @Alem2001 drug Hey-ho ti je odgovorio...sladak malisa jos uvek skakuce po teru,prija mu toplota spot sijalice
    @ZolleRu to plavo sto viri iz podloge je posudica za vodu u kojoj je perlon vata i preko parce mahovine i malo zemlje cisto da je kamufliram malo @SoulReaper Zemlja je cvrsta dosta t je i mene plasilo...pa sam stiskao dole skroviste i izdrzalo je,ali cu cisto za os neku siguricu da oblzim unutrasnjost blatom,a sto se tice ong terarijuma.....i kamenje je ispremestala.....
    @
    darkomarkovic21 lobanju sam malo ocetkao i isprao sto je bolje moguce pod mlazom vode(i zube sam mu oprao...) i to je to...ostalo je sve vec priroda odradila
    Eo par slicica gospodice

    a bila je ovakva kada sam je pre malo vise od godinu dana kupio od Nikole

  13. #13
    Ljubitelj egzotičnih životinja oo7'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    216

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    Ne znam koja im je fora sa tim premestanjem... Jutros nisam verovao kad sam video da je moja pulchra premestila hidrometar na drugi kraj terariijum i to ga okrenula prema sebi

    Da ne zivim sam u stanu, niko ne bi mogao da me ubedi da je sama to uradila... Nije bio bacen ili prevrnut vec lepo premesten samo okrenut tako da ne moze sa spoljasnje strane da se procita...

  14. #14
    Član SoulReaper'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Nis
    Postova
    76

    Uobičajeno Re: Terarijum za G.pulchripes

    Хахахахахаха...не верујем!

  15. #15
    Član stevan96'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    Danasnje fotkanje.Raspon je oko 16cm a telo 6.5.Azdaja



  16. #16
    Ljubitelj egzotičnih životinja Shelby gt500'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    Doboj
    Postova
    166

    Uobičajeno Odg: Terarijum za G.pulchripes

    Prelijepa je ,imam jednu skoro godinu ( kupio je sa 8 santima ) al se samo jednom presvukla kod mene , hranim jednom povremeno dva puta sedmično, temperatura 25 C. Njet znam šta je al mi sve tarantule sporo napreduju xD

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •