Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 41

Tema: Moje zmije...

  1. #21
    Ljubitelj egzotičnih životinja Godfather'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Asuriel... Daj jos slika brooksi lepotice... Please...
    Pozz...

  2. #22
    Član
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Krusevac
    Postova
    12

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    ok,hvala,nadam se da ce da se smiri,a da bas tako je i radila,ali nadam se da ce da se smiri.a znam da to radi zato sto je mala,plasi se.pozz

  3. #23
    Član asuriel'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Citat Prvobitno napisao Godfather Pogledaj post
    Ma smirice se sigurno, ne brini, moja je kao bubica mirna, kad sam je prva dva puta kod Pedje uzimao u ruke sistala je ali kad je uzmem smiri se skroz, bas je dobra, hvala bogu :-) smirice se i ta tvoja , samo je hendluj stalno... Boe su najbolje zmije, prava mera a i najbolji sto se hranjenja tice, ne odbijaju maltene nikad... Kad je uzimas u ruke nemoj da oklevas ni trena, ako se ona namesti u S pozu da se brani ili ako sisti samo je uzmi kako si planirao i ignorisi je, taj start je najvazniji, 100% sam siguran, kad god sam oklevao sa carpetom malim na primer htela je da me ujede i ujedala me, mada kao i da nije :-) ali kad ne zastanes, nema problema, odma' skapira da ne treba da se tripuje i opusti se...
    Tacno tako sam i ja cuo... Ako ustuknes skontace da to sto sisti i ujeda ime efekta i uvek ce to raditi. Ako je ignorises, posle par puta ce videti da joj taj defanzivni mehanizam nema efekta, da nisi pretnja i odustace. Vlado, pretpostavljam da te grize i odmah se sklanja, posto ako se zakaci to je feeding bite, a ako samo pecne i skloni se onda je to defanzivno (i mnogo manje boli).

    Citat Prvobitno napisao Godfather Pogledaj post
    Asuriel... Daj jos slika brooksi lepotice... Please...
    Sad cu da stavim na drugu temu. Danas je opet jela, zmija je metla, ne stignem da mlatim pinkijem ona ga scepava cim ga prinesem

  4. #24
    Član
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Krusevac
    Postova
    12

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    pa tako cu i da uradim necu da je konstantujem pa ce da vidimo.pozz

  5. #25
    Ljubitelj egzotičnih životinja Godfather'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...




    Evo je, nju sam slabo pokazivao pa da se ne uvredi... Asuriel, ona je u mesto tvoje zmijce na kraju zavrsila kod mene jer su moje male cerke kad su videle boju odma' rekle da hoce nju i eto... Nije bilo mnogo dileme na dalje hahaha...
    Poslednji izmenio Godfather; 03.05.14. u 09:30.
    Pozz...

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja Reptile Whisperer'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Sombor
    Postova
    193

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Sve su ti zmije lepe , ali ovaj piebald je stvarno vrh
    "Tongs are for snags, not for snakes"

  7. #27
    Član asuriel'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Uh, lepa je i ova albino koralna, kad mi je Kimo poslao slike dvoumio sam se izmedju nje i Bruksi. Kako te slusa? Pretpostavljam da nije dugo kod tebe, jel jede, jel se presvlaci?

    Ne mogu da verujem da ti devojcice vole zmije, to je genijalno. Moj sinak je jos mali da bi ih skontao, a zena me podrzava i kupuje mi opremu kad hoce da mi se uslihta ali uz dogovor "zmije su ok, dokle god ih drzis sto dalje od mene".

  8. #28
    Novajlija Nesoni'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    6

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Stvarno su ti lepe zmije .Kao sto znas meni je proslog meseca uginuo loptasti a ja i dalje gledam sta ima na forumu i balavim kad vidim lepu zmiju ....droga li je sta li je ...

  9. #29
    Ljubitelj egzotičnih životinja oo7'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    216

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Ajd da malo ispadnem glup

    Prvo sam mislio da se ove bele sare gube vremenom, a sada vidim da je to u stvari neki morf... Pa me interesuje da li se do toga tesko dolazi i da li su mnogo skuplji?

    Naravno, mislim na ovog loptastog...

  10. #30
    Ljubitelj egzotičnih životinja Godfather'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Citat Prvobitno napisao Reptile Whisperer Pogledaj post
    Sve su ti zmije lepe , ali ovaj piebald je stvarno vrh
    aaa, hvala druze, hvala...
    Pozz...

  11. #31
    Ljubitelj egzotičnih životinja Godfather'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Citat Prvobitno napisao oo7 Pogledaj post
    Ajd da malo ispadnem glup

    Prvo sam mislio da se ove bele sare gube vremenom, a sada vidim da je to u stvari neki morf... Pa me interesuje da li se do toga tesko dolazi i da li su mnogo skuplji?

    Naravno, mislim na ovog loptastog...
    Ne dolazi se tesko, uvek ih mozes kupiti kod Pedje, ima uvek lep izbor, ove godine je imao puno piebalda u ponudi, predivnih, ja sam prvo odabrao muzijaka sa manje belog pa kad se ovaj izlegao odlepio sam za njim i rezervaciju odmah prebacio na njega, jeste da je sa vise bele boje skuplji ali isplatilo mi se jer kad ga pogledam ujutro meni odma lepsi dan a i karakterno je savrsena zmija... Zenke su skuplje od muzijaka, standardno, inace su piebaldi kao morf dosta skupi, to je definitivno cinjenica... idu od 500 eur pa na gore...
    Pozz...

  12. #32
    Ljubitelj egzotičnih životinja Godfather'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Citat Prvobitno napisao Nesoni Pogledaj post
    Stvarno su ti lepe zmije .Kao sto znas meni je proslog meseca uginuo loptasti a ja i dalje gledam sta ima na forumu i balavim kad vidim lepu zmiju ....droga li je sta li je ...
    Hvala druze, znam, video sam, mnogo mi je bilo krivo kad sam procitao, ako ikako mozes uzmi opet, ja zmije generalno posebno volim i postujem kao zivotinje i najiskrenije bih zeleo ako je moguce da ih gajim ceo zivot... Nemislim ni na kakvo razmnozavanje ili prodaju vec iskljucivo kao kucne ljubimce i to uvek vise vrste, od svake po jedan pazljivo odabran primerak, to mi je predivno, stvarno, jer svaka vrsta je svet za sebe...
    Pozz...

  13. #33
    Ljubitelj egzotičnih životinja Godfather'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Citat Prvobitno napisao asuriel Pogledaj post
    Uh, lepa je i ova albino koralna, kad mi je Kimo poslao slike dvoumio sam se izmedju nje i Bruksi. Kako te slusa? Pretpostavljam da nije dugo kod tebe, jel jede, jel se presvlaci?

    Ne mogu da verujem da ti devojcice vole zmije, to je genijalno. Moj sinak je jos mali da bi ih skontao, a zena me podrzava i kupuje mi opremu kad hoce da mi se uslihta ali uz dogovor "zmije su ok, dokle god ih drzis sto dalje od mene".
    strava je zmija, bas je volim, kazem ti izmedju nje i tvoje sam se lomio ali klinke su prelomile, nisam se pokajao, generalno su to sve slicne zmije, Lampropeltisi, imao sam ranije kalifornijsku kraljevskum imao sam i mlecnu kao ovu ali normal, nije bila albino, sve su slicne divne, jos ranije sam trazio albino mlecnu ali nije bilo u ponudi pa evo sad sam konacno dosao do nje, hvala bogu jede super, na par dana po jednog pinkija, danas se presvukla lepo i upravo joj se greje pinki da ga pohasa pre nego odem na spavanje mirna je i ne piski kad je uzmem sto nije bio slucaj sa prethodnom mlecnom boga mi, ona je svaki ali svaki put morala da me ispiski onim smrduckavim mlekom svojim, haha, ali ova je kontra skroz sto me dodatno raduje, ona je bila Sinaloan Milk snake a ova je Nelson Milk albino, maltene su iste ali mozda ipak ima neka mini razlika...
    Pozz...

  14. #34
    Ljubitelj egzotičnih životinja Godfather'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...



    Posle presvlacenja...
    Pozz...

  15. #35
    Ljubitelj egzotičnih životinja Godfather'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...


    Misicava lepotica...
    Pozz...

  16. #36
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Stvarno je lepa

  17. #37
    Član asuriel'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Citat Prvobitno napisao Godfather Pogledaj post

    Misicava lepotica...
    Nevidjeno lepa sara na repu Prelepa je!

  18. #38
    Ljubitelj egzotičnih životinja Godfather'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...


    Moj bivsi ljubimac, spider, muzijak, 2012 god, od Pedje... Sinoc mi je bio u gostima posto je u vlasnistvu moje prijateljice pa se druzimo i dalje i nadam se uvek heheh...
    Pozz...

  19. #39
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Kao i uvek i ova zmija ti je prelepa

  20. #40
    Ljubitelj egzotičnih životinja Godfather'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Moje zmije...

    Citat Prvobitno napisao Alem2001 Pogledaj post
    Kao i uvek i ova zmija ti je prelepa
    Hvala puno druze...
    Pozz...

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •