Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 61 do 70 od 70

Tema: Moja T.blondi :)

  1. #61
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Moja T.blondi :)

    Par slika gde je nakon prskanja vode po terarijumu munjevito ilzetela iz rupe u inspekciju sta se desava:


    love of tarantulas..

  2. #62
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: Moja T.blondi :)

    Da li se zna pol?

  3. #63
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Moja T.blondi :)

    Lepo što je možeš videti. Šta je sa terarijumom? Kako se drže biljke?
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  4. #64
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Moja T.blondi :)

    Aleme spominjao sam u nekom postu da je izgleda 95% muzjak, jb'ga.. Po predzadnjoj kosuljici je muzjak.. A u ovoj zadnjoj kosuljici bih utvrdio sto posto ali od kosuljice su ostale samo noge, jedva sam i to izvadio iz kucice a deo koji mi je trebao je ostao negde pokidan u kucici.. Tako da i ako je verovatno muzjak ja se kaao nadam onih par posto da kad se presvuce mozda ispadne zenka..

    Hey-ho mogu ti reci da u zadnje vreme je vidjam cesto, skoro svaku noc izadje ispred rupe malo tamo vamo ali vrti se uglavnom oko ulaza.. Samo nocu je i aktivna tu i tamo ponekad, a inace danju je nema nigde Oseti cak i kad lateralis upadne u drugi kraj tera znaci i na najmanji pokret izlece munjevito iz kuce i napada sve zivo Sa terarijumom nista posebno, ne drzi se vise nikako Posto pre jedno dva tri meseca su se neke biljke toliko razduzile do poklopca i osusile, najbolje su se drzale paprati i ona desno velika biljka. Malo po malo se nesto susi pa krece novo, ali sam ja pre jedno dva meseca popz... zbog biljaka i prestao i da palim svetlo pa se vecina i osusila.. Sad se jos jedna dve drzi u zivotu.. Cekam da malo otopli pa da preuredim terarijum, kao sto sam ti spominjao kad smo se culi moram menjati sve biljke i staviti neke cvrsce.. Ti jos malo polako spremaj one pelcere A moram takodje i povecati skroviste i posudu drugu, tako da cekam toplije vreme pa onda lepo da ga lepo preuredim
    love of tarantulas..

  5. #65
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Moja T.blondi :)

    Dobro što je tako aktivna Šteta za biljke ali eto ne mogu sve opstati u takvim uslovima. Imam dosta pelcera pa javi kad budeš hteo da ti pošaljem samo ćeš morati prvo da ih držiš u vodi dok malo puste koren.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  6. #66
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Moja T.blondi :)

    Pa da uglavnom je stekara ali navatam je ponekad i kad je aktivna Vazi znam to kao i svaki pelcer, normalo
    love of tarantulas..

  7. #67
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Moja T.blondi :)

    Pre nekoliko meseci odnosno 19.5 ​pauk se presvukao pa je pre nekih mesec dana terarijum malo preuredjen Evo malo slika sa prebacivanja u terarijum i trenutni ter





    love of tarantulas..

  8. #68
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Moja T.blondi :)

    Uuu mnogo dobro izgleda. Nikad se ne bih setio da tarantulu prošetam u dvorištu a baš se super ističe boja Baš sam te se setio pre koji dan, treba da trimujem biljke jer su mi previše obrasle u teru kod P. sazimai pa ako ti treba da ti pošaljem po onoj drugarici ili nekom ko ide relaciju Ruma - Novi Sad.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  9. #69
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Moja T.blondi :)

    Stvarno je brutalna! Ne bih ni video da neko nije komentarisao...

  10. #70
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Moja T.blondi :)

    Pa da, pustio malo da se istrckara po dvoristu uhvatio par dobrih slika, i ubacio u ter.. Fin se neki kontrast napravi napolju i sam pauk dodje nekako lepse, prirodnija bude slika E pa moze da, ide ona skoro svaki dan za NS Baci mi poruku na fon ili pp kad ti odgovara pa cemo se dogovoriti
    love of tarantulas..

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •