Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 24 od 24

Tema: Sve o Loptastom - Kraljevskom pitoni

  1. #21
    Ljubitelj egzotičnih životinja Bluie'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    486
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Sve o Loptastom - Kraljevskom pitoni

    Ne bi trebalo to da radis, ostavi je da na miru pojede plen, jer moze da ga povrati ako se oseti ugroženo.
    Čak i neko vreme posle hranjenja ne bi trebalo da je uznemiravaš.
    Možda je bolje da sve to odradiš. pa tek posle toga da je hraniš.

  2. #22
    Član SHUTGUN'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    18

    Uobičajeno Odg: Sve o Loptastom - Kraljevskom pitoni

    Ok. Moracu tako. Hvala Jos jedno pitanje. Juce kada sam ga hranio (mrtvim hrckom) dok sam cimao hrcka (onako kao da je ziv) on je krenuo ka njemu i presao preko njega i udaljio se jedno 10-tak cm od hrcka i gledao u suprotnom smeru od njega kao da ga nije primetio, dok je hrcak bio pod jednim delom njegovog tela. kada sam zavukao pincetu da ponovo mrdnem hrcka da bi ga primetio on je onako nervozno krenuo na pincetu i dok sam je izvlacio isao je ka njoj. Kada sam opet krenuo sa pincetom u terarijum da bih cimao hrcka odmah je primetio pincetu da ulazi unutra i krenuo odmah ka njoj cak je u jednom trenutku i udario u nju pre nego sto sam dosao do hrcka. Nakon toga mrdno sam hrcka dva puta i odmah ga je zgrabio. To mi se prvi put desilo a kod mene je tek mesec dana. Da li je to uobicajeno ponasanje ili sam ja napravio neku gresku. Inace on je skroz opustena zmija. Za mesec dana koliko je kod mene nijednom ga nisam video u loptastoj formaciji. Kada sam ga doneo kuci i stavio u terarijum odmah je poceo da istrazuje, treci dan sam ga nahranio bez problema mrtvim plenom. Kada otvorim poklopac i podignem skloniste on odmah krene ka gore da izadje iz terarijuma. Tako ga i vadim otvorim poklopac, poturim ruku i on sam izadje na moju ruku. Prvi put kada sam ga uzeo u ruke odmah je istrazivao uopste se nije sklupcao. Star je 5 meseci.

  3. #23
    Član SHUTGUN'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    18

    Uobičajeno Odg: Sve o Loptastom - Kraljevskom pitoni

    Koje biljke mogu u terarijum sa loptastim (kraljevskim) pitonom?

  4. #24
    Član homelessica'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Jagodina
    Postova
    77

    Uobičajeno Odg: Sve o Loptastom - Kraljevskom pitoni

    vestacke

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •