Juce sam svratio do Pet Centra i zatekao blagi uzas na delu gde se nalazi teraristika. Evo fotki i kopije email-a koji sam poslao Pet Centru. Sutra cu zvati i inspekciju i prijaviti ih.
IMG_20140531_145935.jpgIMG_20140531_143850.jpg

Kopija email-a:

Postovani,
zeleo bih da izrazim svoje gadjenje zbog nacina na koji se tretiraju reptili u Vasem Pet centru. Danas (31.05.2014.) sam bio u obilasku Vase prodavnice i zapazio da su reptili, u ovom slucaju, Gekoni u ocajnom stanju kao i prostor u kome se drze. Naime, terarijumi su puni izmeta, posude za vodu su bile prazne dok nisam reagovao kod prodavacice na tom odeljenju. Najgore od svega je to sto su gekoni u uzasnom stanju, neuhranjeni, imaju povredjene udove, jednostavno nisu zdravi. Kada sam prodavacicu upitao da li je u gornjem terarijumu mrtav gekon jer ne reaguje na vibraciju i u vidno losem je stanju, ona je odgovorila da nije vec je samo "rahitican jer je dobio batine". Napominjem da je taj Gekon u najgorem stanju ako je ziv. Takodje prodavacica nije znala kojeg su "morfa" Gekoni. Stvarno nemam vise reci sto se tice svega toga.