Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: jež

  1. #1
    Član mel3k'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2013
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    41

    Uobičajeno jež

    poz , najvjerovatnije ovo ne spada u teraristiku ali moram nekog da pitam .. prije par dana smo kosili travu i covjek koji je kosio je naletio na ježa velikog i kosačica ga ubije .. ali tu pored ima još malih ježeva koji se ne odvajaju od tog mjesta gdje im je mama uginula .. veoma su mali i evo 4~5 dana ne odlaze, staje na istom mjestu , travu smo i pokupili i sve ocistili i nemaju se gdje više ni sakriti .. ostavio sam im malo trave cisto da im pravi hladovinu da ih Sunce ne ubije ali ne znam dali da ih ostavim tu ili da ih donesem kući , hoćel uginuti ? ja ih nisam dirao , pa ako se neko razumije nek piše da čujem i vaše mišljenje

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: jež

    k su mli i bez majke odne si ih kući.U neku plastičnu kutiju stavi mnogo peškira i tu ih ubaci.Hrani ih toplim mlekom na svaka četiri sata.Za koju nedelju im u ishranu ubaci neke crviće,pečurke i šargarepu.paradajz i krastavac.Garantujem da neće preživeti sami.

  3. #3
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: jež

    Ježevi ne smeju piti kravlje mleko.

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: jež

    U žurbi sam pisao.Koristi se mačje mleko koje ima da se kupi u veterinarskim apotekama ili kozije mleko.

  5. #5
    Član mel3k'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2013
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    41

    Uobičajeno Odg: jež

    Ok donjeo sam ih kući u kutiji su ,hey yo mi je poslao neke informacije i hvala puno , ne mogu vam opisati kojom brzinom je pojeo brašnara ..

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •