Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Logo foruma

  1. #1
    Član woogel'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2013
    Lokacija
    Banjaluka
    Postova
    47

    Uobičajeno Logo foruma

    ima li ko urađen logo teraristika.org kroz vektore, htio bih si odraditi majicu

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Logo foruma

    Kad se vec tema zove ''Logo foruma'', gledam ga par godina unazad i zanima me zasto animirani pauk ima 3 para nogu? I sad mi pada na pamet da moze biti rec o insektu i da bi ispao glup sa pitanjem ali sam vec otkucao tekst, pa eto.. Mozda postoji i neka prica koja bi otkrila nedoumice..?..

  3. #3
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Odg: Logo foruma

    Citat Prvobitno napisao borotasinisa Pogledaj post
    Kad se vec tema zove ''Logo foruma'', gledam ga par godina unazad i zanima me zasto animirani pauk ima 3 para nogu? I sad mi pada na pamet da moze biti rec o insektu i da bi ispao glup sa pitanjem ali sam vec otkucao tekst, pa eto.. Mozda postoji i neka prica koja bi otkrila nedoumice..?..
    Logo nema vektorski jer je ispuna fotografija paukove mreže tako da nikada nije rađen vektorski.


    Citat Prvobitno napisao woogel Pogledaj post
    ima li ko urađen logo teraristika.org kroz vektore, htio bih si odraditi majicu
    Animirani?

    Paukić (iliti bubica) je umetnička interpretacija ograničena činjenicom da je pravljena za favicon čije su dimenzije bile 16x16 piksela i da 8 nogu nije moglo da stane a da to liči na nešto.
    Potpis u pripremi!

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Logo foruma

    Hahahhaa, pa dobro, ne razumem se bas u programerski svet grafickog dizajna ali hvala na odgovoru...

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •