Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 28 od 28

Tema: Prazan terarijum :D

  1. #21
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Prazan terarijum :D

    Gledaj da kuler bude što manji a ne prave oni gotovo nikakve vibracije, siguran sam da to neće smetati tarantuli. Ajde čekamo da vidimo novo uređenje. Jesi se odlučio za neku tarantulu?
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  2. #22
    Član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    sabac
    Postova
    13

    Uobičajeno Odg: Prazan terarijum :D

    Nisam, hocu da sredim prvo terarijum, pa onda polako, mada mi se svidja ona smithi...

  3. #23
    Član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    sabac
    Postova
    13

    Uobičajeno Odg: Prazan terarijum :D

    Ovako izgleda sad, samo jos fali hedera helix, puzavica u cosku odakle krecu ove grane, pa ako se primi da se siri po njima bilo bi super

  4. #24
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Prazan terarijum :D

    Bolje je ovako i dobra je ideja za puzavicu Nešto mislim da se bršljan neće primiti pa bolje da uzmeš neki Epipremnum sp. jer zahteva manje svetlosti, lepše izgleda a i nije otrovan kao bršljan. Imaš ih gotovo u svakoj cvećari po povoljnoj ceni.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  5. #25
    Član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    sabac
    Postova
    13

    Uobičajeno Odg: Prazan terarijum :D

    Ubacena i puzavica, inace 150 dinara kosta Uzivo izgleda mnogo dobro bar meni, ostala je jos posudica za vodu i onda tarantula

  6. #26
    Član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    sabac
    Postova
    13

    Uobičajeno Odg: Prazan terarijum :D

    Sad mi treba savet za tarantulu, ne zelim one koje se ukopavaju a ni one sto vole visinu, znaci povrsinca nekog da kazem Tarantule koje vole suve uslove takodje otpadaju... E sad imam neki moj planirani budzet od recimo 2000, ako moze za to neka zenka da se uzme, a ako ne moze onda bih uzeo mozda 3 slinga za te pare. A zenku bih voleo sto mladju ako moze, pa mogu li neki predlozi?

  7. #27
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Prazan terarijum :D

    A.geniculata ili L.parahybana, mislim da bi najbolje bile za pocetak, a i uslovi u terarijumu im odgovaraju..
    love of tarantulas..

  8. #28
    Ljubitelj egzotičnih životinja matija1993'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    231

    Uobičajeno Odg: Prazan terarijum :D

    Na prvu odma mi je pala na pamet ženka P.ultramarinus ali ona odma otpada zbog budzeta ali jako lijepo bi se uklopila u ovaj terarij

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •