Pozdrav svima, nov sam na forumu, zovem se Vladimir, iz Sapca sam... Narucio sam terarijum po nekoj mojoj zamisli, i citajuci forum sam skontao da je preveliki za tarantulu ali ako ga lepo sredim mislim da ce joj samo prijati malo vise prostora a i sad je kasno Planiram osnovnu podlogu da uzmem kokosov treset, ubacio bih neke grane i koru drveta, posadio bih nekoliko biljaka, za sada sam jedino isplanirao hederu ili brsljen ili puzavicu kako je ko zove, pa bi mi dobro dosao jos neki predlog.. Takodje mi treba predlog za tarantulu, agresivnost mi je prilicno nebitna, zivela bi u svom terarijumu i ne bih je dirao, mazio i slicno... Evo slika terarijuma pa ako neko ima neke predloge za tarantulu, biljke i komentar za sam terarijum, bio bih vam zahvalan Dimenzije su 30cm visina, 30cm dubina i 50cm duzina. Poklopac je od gore, kao sto se vidi na slikama, mrezica metalna plastificirana se nalazi u sendvicu od stakla zalepljena silikonom. Bilo bi pozeljno ako bih moglo bez grejaca, svetla i slicno ali ako je obavezno recite. Prihvatam sve sugestije IMG_20140921_211916.jpgIMG_20140921_211923.jpgIMG_20140921_211954.jpg