Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: P.metallica mala pomoć

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    Sep 2014
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    12

    Uobičajeno P.metallica mala pomoć

    Moje tarantule:
    P.rufilata 3cm
    Lasidora parahybana 3cm
    Grammostola pulchripes ženka 13 cm
    I napokon stigla mi je i P.metallica 6cm.
    Mogu li male upute oko P.metalice 6cm:
    -hranjene
    -vlažnost
    -tempteratura
    i dali treba sklonište.

  2. #2
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: P.metallica mala pomoć

    Hraniš je istim insektima kao i ove ostale tarantule što si naveo a sklonište je obavezno. Kutija neka ti bude visoka a uska kao i za sve arborealne tarantule a što se tiče vlage, dovoljno je da poprskaš zidove kutije jednom nedeljno a treset ne moraš vlažiti osim možda malo pred presvlačenje. Poželjno je da imaš rupice sa strane na kutiji jer je tako bolja ventilacija a temperatura je u redu da bude sobna tj. ja bar moje nisam dodatno dogrevao i dobro su napredovali.
    Za sklonište ti je najbolje da ubaciš neke grančice ili koru drveta pa će ona isplesti paučinu i napraviti sebi štek ali posmatraj kako se ponaša drvo u smislu da li se hvata buđ pa ako do toga dođe moraš malo povećati ventilaciju ili u tom slučaju ubaci veštačku biljku umesto grana.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Shelby gt500'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    Doboj
    Postova
    166

    Uobičajeno Odg: P.metallica mala pomoć

    Živo me interesuje Jasko da li ćeš se ikada informisati kako treba prije nego nabaviš neku životinju a ne sve obrnuto.Šta bi s rufilate niko neće da kupi džaba što na piku cijena pada ? Šta ima sa gekona jesi prodao ? Jel bilo kakve zarade da napokon platiš djevojci od koje si ga uzeo?

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •