Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Prva tarantula

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Oct 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    4

    Uobičajeno Prva tarantula

    Pozdrav,dobio sam malu lasidora parahybanu sa terarijumom.Kupio sam neke velike crve(zoophobas morlo)ali moja tarantula ga nije napala kad sam joj ponudio.Prodavac iz petshopa je rekao da ga mozda nece napasti ako nije dovoljno velika.Da li je to u pitanju,ili jednostavno nije gladna.
    Posto sam se jive uclanio ne znam kako da postavim im sliku ali mogu da kazem da je velicina raspona nogu nesto manje od 5 cm.I terarijum je mali,kupicu veci kad poraste.

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Odg: Prva tarantula

    Moguce je i jedno i drugo,a mozda se i sprema za presvlacenje.Gledaj da joj ne dajes plen veci od njenog tela,a ako nemas dovoljno male fobase,preseci ih ziletom.Ako ga ni tada ne pojede.Izbaci ga posle dva dana jer ce se ubudjati.Nemoj preveliki ter da kupis jer ce imati problema sa hvatanjem plena.

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Prva tarantula

    Pozdrav i dobrodosao. Temu si trebao postaviti u podforumu ''tarantule'' ali nema veze, prebacice ti je moderatori. U podforumu ''Opsta pravila foruma'' imas temu o postavljanju slika. Sto se tice hrane kupi male lateralise, u Beogradu bar nije problem naci odgajivaca, pogledaj u oglasima ili u ponudi. Za vise informacija iscidavaj podforum ''tarantule'', posebno lepljive teme pa ako ne nadjes nesto, pitaj..

  4. #4
    Novajlija
    Datum registracije
    Oct 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    4

    Uobičajeno Odg: Prva tarantula


Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •