Prikaz rezultata 1 do 13 od 13

Tema: Slatkovodne poluvodene krabe!!

Threaded View

  1. #1
    Član wazzup'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    77

    Uobičajeno Slatkovodne poluvodene krabe!!

    Dobar dan svima! Iz naslova zakljucicete o cemu se radi - o slatkovodnim poluvodenim krabama Juce sam bio u gradu sa jednim ortakom i mi rekosmo da svratimo do obliznjeg pet shopa da vidimo cega ima, kad ono tamo stoji akvarijum sa slatkovodnim krabama koje su na prodaju! Cena kraba me je sokirala jer su krabice kostale samo 800 din po komadu! Prodavacica u pet shopu je rekla da ne zna tacan latinski naziv ovih krabica, ali je rekla da su u potpunosti slatkovodne! U tom akvarijumu bilo je malo vode iz koje je virio mali kamen na koji bi se krabice mogle popeti ukoliko pozele da izadju malo na kopno.

    Danas bi trebalo da sa tim istim ortakom, posle skole, odemo da malo bolje vidimo te krabice i da malo detaljnije ispitamo o kojoj vrsti je rec....a mozda i da kupim koju krabicu, jer je prodavacica rekla da su iznenadjujuce jednostavne za odrzavanje i nisu zahtevne.

    * Da ne dodje do zabune, na Teraristiku sam postavio ovu temu jer krabe nisu u potpunosti vodene, zapravo, vecinu vremena provodile su na kopnu. Slicice krabica postavicu ovde ako budem bio u mogucnosti
    Poslednji izmenio wazzup; 15.10.14. u 13:18.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •