Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Hitna pomoc , leopard gekon pojeo parce kokosovog treseta i sada krvari iz usta !!!

  1. #1
    Član Aleksandar16'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Lokacija
    beograd
    Postova
    52

    Uobičajeno Hitna pomoc , leopard gekon pojeo parce kokosovog treseta i sada krvari iz usta !!!

    JAO LJUDI ! treba mi pomoc brzo , pre pola sata sam hranio gekona i promasio je crva i progutao kokosov treset , onaj mali tvrdi deo . odmah je pokusao da ga izbaci iz sebe ali nije uspeo . onda se uspanicio i poceo da trici po terarijumu . dosao je do stakla i polizao ga i izasla je krv iz usta . jos je trcao po terarijumu i sada se zavukao u pecinicu . molim vas ljudi moze li da umre od ovoga . koliko sam video nije uspe da izbaci ovo parce drveta iz usta ali mozda jeste u pecini . pomerio sam malo pecinu i jos vise je krvario .jao ne mozete da verujete koliko sam se uplasio . napisao bih ranije ali sam pogresio sifru na ovom sajtu pa sam morao 15 minuta da cekam . Pola jedan je ne mogu nikoga da zovem ali stura cu . jaooooo jos uvek je u pecini . jaoo sav se tresem

  2. #2
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Hitna pomoc , leopard gekon pojeo parce kokosovog treseta i sada krvari iz usta

    Izgleda da nema baš ljudi koji bi znali šta da rade u ovoj situaciji. Pošto kažeš da je progutao tvrdi deo, da li misliš na kokosov čips koji ti je pomešan sa tresetom ili nešto drugo? Znam da sa peskom i mekim tresetom nije neki problem, obično ga izbace iz organizma sa izmetom a za to što je tvoj progutao možda bude nezgodno ako je neko oštro parče u pitanju s obzirom da krvari, jer će se teže kretati kroz crevo. Ako imaš veterinara u blizini odnesi ga ili makar nazovi telefonom da pitaš za savet.
    Ako se sve završi kako treba, pretpostavljam da ćeš za ubuduće znati da je guštere najbolje hraniti iz posudice kako do ovoga ne bi došlo.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  3. #3
    Član Aleksandar16'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Lokacija
    beograd
    Postova
    52

    Uobičajeno Odg: Hitna pomoc , leopard gekon pojeo parce kokosovog treseta i sada krvari iz usta

    Hvala ti veliko na odgovoru , jeste kokosov cips je pojeo . Ceo dan danas je zavucen i jednom cosku i tu bleji , a rano ujutru sam ga video kako normalno seta u terarijumu . Pozvacu nekog veterinara da vidim sta treba se radi i da li treba da se odnese . Koliko sam shvatio po odgovoru nije toliko opasno koliko sam ja mislio . svakako veliko ti hvala , jedva sam danas zaspao koliko sam bio uplasen , sav sam se bio oznojio .

  4. #4
    Član
    Datum registracije
    Aug 2014
    Lokacija
    SremskaMitrovica
    Postova
    11

    Uobičajeno Odg: Hitna pomoc , leopard gekon pojeo parce kokosovog treseta i sada krvari iz usta

    U buduće hrani ga iz ruke ako ga hraniš fobasima ili ako ne smeš da ga uhvatiš hrani ga iz pincete da ne bi kojim slučajem ponovo došlo do ovoga, sve zavisi od tvog i gekonovog odnosa toplo ti preporučujem da ga što više nosaš i da radiš što različitije stvari sa svojim gekonom ja sam na primer radio sklekove dok mi je bio na leđima tako se oslobađaju na počku im je to stres ali posle par puta im postaje normalno i onda nemaš frke što se tiče hranjenja

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •