Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: C. fimbriatusi

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja GaMeR'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    154

    Question C. fimbriatusi

    Poz svima! Retko ulazim na forumu jer, kako mi se cini, nema ljudi, aktivnosti...
    Nego da predjem na stvar, juce sam otvorio zemljom i paucinom zatvorene kucice od svojih fimbriatusa jer nisu izlazili 2-3 nedelje pa sam hteo da proverim da li su uopste zivi. Svi su se presvukli i ono sto me zabrinulo je da sam kod jednog nasao 'mokru' kosuljicu, tj ne znam kako da opisem, na kosuljici su bile kapljice vode ili cega vec pa sam odmah pomislio na wet molt, medjutim video sam da se dobro drzi cak sam joj i dao dubiu koju je najverovatnije uhvatila i pokvasio treset. Imale su dosta vlage pa mozda je ta voda i zato na kosuljici medjutim bila bi na svim a ne samo kod tog jednog? Pa sta mislite postoje li neke sanse da se on izvuce, jer mislim da je juce jela.
    It's a good life we lead brother.
    The best. May it never change.
    And may it never change us.

  2. #2
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: C. fimbriatusi

    Možda je tu vodu izbacila dubia kao odbrambeni mehanizam a možda je i od kondenzovane vode. Ako pauk normalno izgleda i normalno se ponaša onda nije wet molt i nemaš razloga da brineš
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja GaMeR'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    154

    Uobičajeno Re: C. fimbriatusi

    Prvo sam izvadio kosuljicu pa ubacio dubiu tako da dubija nikako nije mogla pa je verovatno od vode, pauka sam osvetlio blicem od fona i izgledao mi je normalno a s' obzirom na to da je jos u rupi ne mogu da vidim kako se ponasa. Iskreno se nadam da nije wet molt
    It's a good life we lead brother.
    The best. May it never change.
    And may it never change us.

  4. #4
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: C. fimbriatusi

    Ako je kapljica bila bistra onda je voda. Hemolimfa je neke bledo mlečne boje, al kao što sam rekao, ako pauk sada normalno izgleda onda sigurno nije wet molt.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •