Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Nasao sam skorpiu u klubu u garderobi, ne znam koja je vrsta, da li zna neko???

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    beograd
    Postova
    2

    Uobičajeno Nasao sam skorpiu u klubu u garderobi, ne znam koja je vrsta, da li zna neko???

    Evo slika pa ako neko zna o kojoj se vrsti radi neka javi! Inace nasao sam je sinoc sto mi je totalno neverovatno obzirom na temperaturu, jedina mogucnost je da je sa pomorandzama nekim cudom stigla do kluba?
    Slike Slike

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: Nasao sam skorpiu u klubu u garderobi, ne znam koja je vrsta, da li zna neko???

    Meni ovo lici na Euscorpius spp.(verovatno carpatius).Potpuno je bezopasna,moj brat je imao jednu i jednom je pokušala da me ubode i nije uspela da probije kožu.

  3. #3
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Nasao sam skorpiu u klubu u garderobi, ne znam koja je vrsta, da li zna neko???

    Da, žive inače i u Beogradu. Nalazili su ih i drugi ljudi po klubovima. Dovoljno im je toplo unutra, pa mogu da budu aktivne i sada.

  4. #4
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    beograd
    Postova
    2

    Uobičajeno Odg: Nasao sam skorpiu u klubu u garderobi, ne znam koja je vrsta, da li zna neko???

    Hvala ljudi, nazalost u medjuvremenu je uginula a taman smo joj kupili fobase.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •