Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 44 od 44

Tema: Mala T - problem kod presvlacenja

  1. #41
    Ljubitelj egzotičnih životinja GaMeR'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    154

    Uobičajeno Re: Mala T - problem kod presvlacenja

    Citao sam bas dosta o DKS i izgleda da taj sindrom izaziva dehidratacija, pored insekticida, duvanskog dima u prostoriji, bakterija i ostalog... Po meni najlogicnije zvuci ta dehidratacija i temperatura koja je opala prilikom transportam pa cu sad iskoristiti priliku dok je okrenuta na ledja da joj dam nekoliko kapljica vode kod helicera i nadam se da ce se oporaviti jer ako se ne oporavi najverovatnije ce uginuti pa me verovatno nista ne kosta da probam da joj pomognem.
    It's a good life we lead brother.
    The best. May it never change.
    And may it never change us.

  2. #42
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Mala T - problem kod presvlacenja

    Ja sam ti odmah rekao a i dalje to mislim da sad nece biti presvlacenja, i da je u pitanju neki od sindroma.. Svasta je to moglo da izazove a verovatno je sve to aktivirao taj transport.. Ako su se smrzavale skoro ti dana sigurno je i to imalo neke veze svim ovim sad.. A da li si joj nudio hranu? Jel jela od kako je kod tebe? I jel taj ko ti je prodao nije nista rekao da je primetio nesto u njenom ponasanju, moguce je da je ona to ispoljavala i ranije isto ili u manjoj meri..
    love of tarantulas..

  3. #43
    Ljubitelj egzotičnih životinja GaMeR'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    154

    Uobičajeno Re: Mala T - problem kod presvlacenja

    Pa kod mene je mozda nekih nedelju dana, medjutim cim su pristigle sve tarantule bile su veoma slabe, jedva su stojale na nogama i zato sam ih odmah stavio u posudicama sa mokrim ubrusom i na toplom mestu, neke su se oporavile medjutim pored ove parahybane jos 2 su nepomicne ali i dalje zive. Nisam joj ni nudio hranu zbog ovoga a i jos cekam da ocvrsnu, cak i ove koje su se oporavile odbijaju hranu. A u transportu su bile oko 2 dana na minusu tako da su se smrzle zestoko, cudio sam se sto su uopste i zive, a probacu ovu parahybanu da hidriram i ocekujem da ce se oporaviti sto pre, samo me mnogo nervira to sto pada na ledja, ne znam da li da je podizem konstantno ili da je pustim tako da lezi, jedino me to brine.
    It's a good life we lead brother.
    The best. May it never change.
    And may it never change us.

  4. #44
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Mala T - problem kod presvlacenja

    Sta se desava sa paukom? Kakva je situacija??
    love of tarantulas..

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •