Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 22

Tema: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

  1. #1

  2. #2
    Član Mare013pa'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2014
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    25

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)


  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Prelep je, obozavam arborealne vrste zmija.. Za snimak ce ti mozda neko prigovoriti ali meni se svidja.. Jedino sto ziva hrana nije bas ekonomicna i prakticna a usput sam cuo da ih je malo teze navuci..

  4. #4
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Zmija je lepa i sviđa mi se ime, a terarijum je fino urađen Međutim, izbor muzike za snimak je očajno loš a veličina hrčka tolika da je mogao da ti pregrize zmiju na dva dela, tako da mi se to nikako ne sviđa. Ako si kupio zmiju samo da bi gledao kako ubija sitne životinjice, takve snimke zadrži za sebe jer nećeš na forumu dobiti mnogo odobravanja. Pokušaj da je navikneš na zamrznute (i potom odleđene) miševe a živ plen možeš davati povremeno s tim da bude dosta manje veličine od ovog iz snimka.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  5. #5
    Član Mare013pa'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2014
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    25

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Slazem se u potpunosti sa vama... inace ovo je najveci leming kojeg sam mu dao a i jedini snimak koji sam uradio vise zbog drugova koji me smaraju da gledaju hranjenje svaki put i to njih 1000 pa reko aj da postavim zbog toga je inace muzika malo saljiva i luda... Razmisljao sam da kupim smrznute miseve ali imam problem sa ukucanima jer mi ne dozvoljavaju da stavim u zamrzivac...(ni pod raznom,ni u 100 folija i kutija...takvi su sta da im radim xD) a u Pancevu cak ni nema belih miseva mada bih porucio kada bih nasao resenje za zamrzavanje... kod nas ima samo hrckova(dugodlakih,kratkodlakih),leminga i skocimisa... inace uvek sam pored zmije dok ne zavrsi sa plenom i hvala bogu nisam morao da intervenisem,vesto je on to zavrsavao u tren oka ali sam takodje cuo da nije lose da se malo jace osamuti hrcak ali nisam isprobao...-da ne detaljisem o nasilju verovatno razumete Probao sam i neki trik sa hrckom i telecim srcem ali tek na to nisam mogao da ga navucem...

  6. #6
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Evo ti Pančevo http://www.teraristika.org/forum/sho...ht=korak+korak samo ne znam da li ih još uzgaja i koje veličine možeš da nabaviš.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Imas i ovakve seme : http://www.kupindo.com/Frizideri-i-z...1957_zamrzivac , http://www.kupindo.com/Frizideri-i-z...amrzivac-IGNIS , mozda nadjes povoljno u Pancevu... Ja sam pustio snimak bez tona, kad sam video komentare i upalio ton umro sam od smeha Sleser horor iz 80-tih, samo fali onaj disonantni gudacki interval tik pre nego sto ga napadne Bez obzira na sve, za takve snimke mi nije bitna muzika jer se tu tek necemo slagati.. Samo nastavi da stavljas slike, prelepa je vrsta...

  8. #8
    Član Mare013pa'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2014
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    25

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Puno hvala na pomoci poslao sam ljudima poruku pa cemo videte a zamrzivac mozda i nadjem kod nas na starom buvljaku xD i frizider sa jednom komorom bi mi dobro dosao mada buraz ima neki frizider star sto godina koji nema zamrzivac u sebi al opet kaze nesto je zabagovao sta god da stavis zaledi ,uzmem 1-2 pakovanja glodara i miran sam bar neko vreme pa posle opet Cuo sam da ne valja da stoje neki kazu duze od 2 neki duze od 6 meseci... iskreno se nadam da ce hteti da jede mrtav plen posto je uvek hranjen zivim...
    ahahhaah a muzika pokidala a ne slusam ja Nicki Minaj- Anaconda to je sprdnja samo a love me again-John Newman (derpe) sam cuo na kraju filma edge of tomorrow i odusevio sam se i to mi palo na pamet.... a ako je neko cuo optimusa sa kraju jeb*ace mi sve po spisku ali sprdnja... reko aj da ubacim nesto tako brze prodje vreme xD
    Poslednji izmenio Mare013pa; 03.02.15. u 15:41.

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Srecno sa mrtvim plenom, samo se dobro informisi jer postoji mnogo taktika i sitnica koje prave veliku razliku do te mere da nekad upali kad mrtvom misu izvadis jezik (viperkeeper, youtube kanal)...

  10. #10
    Član PaukŠeloba'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2015
    Lokacija
    Indjija
    Postova
    42

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Da sam znao letos poslao bih ti male leminge posto sam imao 2 leminga i 12 lemingića na kraju su nazalost uginuli od virusa

  11. #11
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    obrenovac
    Postova
    122

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    mozes da uzmes jednodnevne (tovne) pilice, njih smes da dajes zive, jedino mozda jedno pile nije dovoljno nego bi trebala recimo dva.. oni nemogu da povrede zmiju pa mozes davati zive a i nisu skupi.. bar za pocetak dok ne uzmes neki zamrzivac za hranu..

  12. #12
    Član Mare013pa'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2014
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    25

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Hvala za leminge u svakom slucaju e pa da ta zivina je kod nas dosta jeftina a i ima je pogotovo na stocnoj pijaci,nema cega nema....(za sad nema miseva) Sinoc sam spavasao neku macku koju je auto udario i dok sam bio u vet. stanici vidim imaju kukuruznog smuka i rece mi zena da ga hrane misevima ali je nestasica pa tim jednodnevim pilicima i neke prepilice ali sam zaboravio detaljan opis... a njihov smuk jede i jaja cini mi se dal prepelicja ili od koje sorte nzm ali njima je ladovina Inace nisam dospeo do lika koji ima farmu miseva-pacova u Pancevu...tako da nzm ni da li radi a poslao sma mu poruku...

  13. #13
    Član Mare013pa'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2014
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    25

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Onaj osecaj kad prvi put drzis zmiju----> http://s18.postimg.org/42s0job1l/110...93852392_n.jpg , Rista se istripovao da je kraljevska kobra ----> http://s13.postimg.org/ixx6yiurb/110...04038841_n.jpg i daaaa malo smo musavi posle hranjenja ;D -----> http://s13.postimg.org/iz74rxwl3/110...58057882_o.jpg

  14. #14
    Član Mare013pa'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2014
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    25

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)








    Jos uvek smo mali ali napredujemo... Pozz za sve ))


  15. #15
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Uuu odlične fotke! Priznaj da si se tripovao da će skliznuti sa grane i pasti
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  16. #16
    Član Mare013pa'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2014
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    25

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Mozda u pocetku priznajem cak i sa ruke sam se plasio da ce pasti al sad smo uigran tim sad je druga prica-----> lakse ga je staviti na granu nego skinuti sa nje...
    tako mali a tako snazan, cak i samo tim tankim vrhom repa kad se obavije a kad poraste videcemo ))


  17. #17
    Član Reventon'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    29

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Sta da ti kazem osim da je prelep... Kakve je naravi?

  18. #18
    Član Mare013pa'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2014
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    25

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Hvala na "kontinentu" Mirne naravi pa mislim i deca od 6-7 godina su se igrala sa njim tipa drzanja i mazenja...uz naravno moje prisustvo... da kucnem u drvo nikada nije pokusao da ujede,cak i kad se nakostresi i na prvi pogled deluje da ce napasti ja mu pridjem uhvatim ga i sve mirno,lepo....fino,super odreaguje bez obzira kako i gde da ga uzvatis.....tako da 5 za Ristu za vladanje Videcemo kad poraste
    Poslednji izmenio Mare013pa; 02.07.15. u 12:24.

  19. #19
    Član Dimitrije011'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    93

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)

    Риста шмекерица. Много је леп.
    Нека је са срећом! ;-)
    0.1.0 L. gecko hybino sunglow | 1.0.0 Morelia spilota cheynei VPI | 1.0.0 Ball python pastel | 0.1.0 BCI pastel het. albino | 1.1.0 L. gecko mack snow | 0.1.0 Ball python spider

  20. #20
    Član Mare013pa'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2014
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    25

    Uobičajeno Odg: Moj Carpet Python (Morelia Spilota) - Rista :)


Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •