Prikaz rezultata 1 do 14 od 14

Tema: Novi ukucanin - Kraljevski piton

  1. #1
    Novajlija Zodiak'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2015
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Pozdrav svima,

    Novi sam na forumu i ubuduce redovan clan.
    Veliki sam ljubitelj zmija, tako da sam se odlucio za kupovinu kraljevskog pitona.
    Pre mesec dana sam nabavio kraljevskog (loptastog) pitona, starosti 3 meseca.
    Pre kupovine sam koristio ovaj forum kao izvor informacija i nabavio sve potrebno za terarijum, hranu itd...

    Bez problema ga vadim iz terarijuma, druzimo se skoro svaki dan, inace se hranio zivim pacovima, ali kod mene je presao na zaledjene i jede ih bez problema. U nastavku sledi par slika.


    20150203_200821.jpg

    20150203_200939.jpg

    20150203_201034.jpg

    20150217_193816.jpg

    Prilog 5492

  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Dobar ti je mali, samo se meni čini da je taj dosta veliki za 3 meseca, da nema on možda malo više? I taj terarijum mu je već knap, za koji mesec ćeš morati nešto malo veće i to će ti onda biti dovoljno za ceo njegovo život.




  3. #3
    Novajlija Zodiak'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2015
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Mozda ti se cini, na slikama izgleda dosta krupnije, ali je u sustini mali
    Da ovo je trenutno privremeni terarijum dok jos malo ne naraste, a onda cu videti da kupim negde po narudzbini rucno izradjen terarijum, vec imam neke ideje kako bih zeleo da izgleda terarijum.
    Takodje uglavnom ga hranim na svakih 7 dana, kako bi brze napredovao.

  4. #4
    Novajlija Zodiak'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2015
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Stigao je i novi terarijum pre par dana. Zmija lepo napreduje kao što možete da vidite i po slikama...
    Interesuju me vaša mišljenja za fontanu koju sam ubacio u terarijum ? Mislim da svetlo nije jako, čim sam stavio bio je zainteresovan i čak je odmah i pio vodu iz fontane Inače fontana pravi i prijatan zvuk žuborenja vode, prija svima, tako da verujem da ga je to podstaklo da odma pije i vodu, iz nje.

    Za dva, tri dana ću staviti nove slike, treba da mi stigne još i dodatno osvetljenje za terarijum i dekoracija (biljke za terarijum). Jedino što još nisam uspeo da nabavim je adekvatno drvo da može i da se penje pa ako neko ima predlog neka predloži.


















  5. #5
    Član coneobr'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2014
    Lokacija
    Obrenovac
    Postova
    21

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Super izgleda,samo dodaj jos stvari ! Kad budes dodao tu dekoraciju sto ti stize izgledace jos lepse,a sto se tice drva za penjanje imas na kupujemprodajem kod nekog lika sam video...I dodaj mu jos jednu kucicu na drugom kraju terarijuma!

  6. #6
    Član Djordje93'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    44

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Ne znam sa koje daljine ga slikas ali veruj mi da izgleda kao da je stariji..Moj ima 10 i cini mi se da je te velicine. Mada od skoro je krenuo pacovima da se hrani

  7. #7
    Novajlija Zodiak'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2015
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Evo nekoliko novih slika. Terarijum je u potpunosti opremljen.
    Stim da su slike terarijuma od ranije, sad ima novo vece skroviste s obzirom da je lepo napredovao.



















  8. #8
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Super fotke i odličan terarijum. Samo ovaj buda ti bojom odskače od enterijera. Ja bih ga ofarbao u neku boju sličnu pozadini.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  9. #9
    Novajlija Zodiak'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2015
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Hvala
    Ja sam ga sa namerom stavio, cisto da se izdvaja malo od svega ostalog.
    Mada nije ti losa ideja, u jednom trenutku kad mi ovako dosadi mogu ga prefarbati, da bude na foru kamena, kao sto je sad pozadina.

  10. #10
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Super je, i slike su dobre Jel ti svo bilje vestacko? Fino je ispalo na slikama dobro izgleda..
    love of tarantulas..

  11. #11
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Fora je da se zmija izdvaja a buda bude samo ukras, a ne obrnuto Ubaci još koju granu ako nađeš sličnog tipa kao ova što je već unutra.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  12. #12
    Novajlija Zodiak'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2015
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    ZolleRu - Hvala... Da, biljke su sve vestacke. Kvalitetne su, narucio sam ih kao dostavu iz Green centra, poslovnica im se nalazi u Nišu, imaju sajt preko kog moze sve da se naruci. Sve sto vidis od biljaka u terarijumu + buda me je izaslo oko 3000 din. Stim da mi je ostalo jos toliko biljki, taman da imam za sledeci terarijum jer planiram uskoro da uzmem i Jungle Carpet pitona.

    hey-ho - fora je sto loptasti pitoni 23 od 24 sata spavaju i kriju se u kucici, tako da tesko to sa isticanjem zmije mogu postici Mada ovaj je sa vremena na vreme aktivan, odomacio se vec odavno.
    Sto se tice grane i ova mu je previse, ima dosta mesta gde moze da se penje, veruj mi Plus i pozadina mu je 3D pa se i po njoj penje bez problema.

  13. #13
    Član Reventon'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    29

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Svaka cast za terarijum. Na prvi pogled izgleda malo pretrpano, ali na drugi shvatih da je do jaja Ako ti stoji samo na onoj uskoj polici, ubaci neku dasku koja ce biti ispod celog dna, za svaki slucaj... Jesu li otvori za ventilaciju sa zadnje strane, ne mogu da provalim? I ako bi mogao jednu sliku samo te fontanice, bio bih ti zahvalan

  14. #14
    Član Dimitrije011'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    93

    Uobičajeno Odg: Novi ukucanin - Kraljevski piton

    Леп је малац. Само напред ;-)
    0.1.0 L. gecko hybino sunglow | 1.0.0 Morelia spilota cheynei VPI | 1.0.0 Ball python pastel | 0.1.0 BCI pastel het. albino | 1.1.0 L. gecko mack snow | 0.1.0 Ball python spider

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •