Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: NNSV-Gecko Sezona 2015

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno NNSV-Gecko Sezona 2015

    Poceo sam jako slabo da ubacujem slike i neke tekstove ovde na forumu,vidim da ima dosta novih klinaca koji dave sa pitanjima a najveci razlog mog odsustva je ubacivanje slika koje moram prvo da preradim pa bih mogao da ih okacim sto pre nije bio problem,nego je moglo direkno.Da ne davim,verovatno svi koji su ovde su ujedno i na fejsu i znaju sta se desava kod mene i kako ide nova sezona.Ali eto zelim da pokazem sta ima novo kod mene u novoj sezoni i sta ce sve izadji iz silnih jaja koje imam.Otvorio sam i svoju fejs stranicu na kojoj ubacujem slike,kada se popuni sa odredjenim brojem clanova bice daleko aktivnija,evo linka od iste https://www.facebook.com/pages/NNSV-...?ref=bookmarks

    Pa da pocnemo,ove sezone u saradnji sa Momcilom (Kimo,Nsexotic) svi njegovi fet tail gekoni su kod mene na parenju,za sada imamo oko 20-tak jaja i ocekujemo jos toliko do kraja sezone.Od morfova bice Stripova,normala,amela,tangerina,nza sada nemamo jaja amela ali se nadam da ce ih biti malo su zahtevniji

    Poslednji izmenio legenda; 13.04.15. u 18:14. Razlog: nn
    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: NNSV-Gecko Sezona 2015










    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: NNSV-Gecko Sezona 2015

    Parenje leopard gekona jos nije pocelo,imam sparene tek 4 zenkice,a i nisam sva jaja slikao ali u sustini i njih ce biti na pretek

    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: NNSV-Gecko Sezona 2015

    Upario sam i P.Rugosuse,jako retka vrsta gustera i u Evropi a i sire,nadam se jajima u buducih 20 dana.


    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: NNSV-Gecko Sezona 2015

    A evo su i jaja S.Spinigerus,nemam sliku parenja jer ga video nisam i muzijaka sam ubacivao 10 puta kod zenke,jer posle svakog pokusaja nije bilo jaja.
    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •