Prikaz rezultata 1 do 10 od 10

Tema: Vice

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    123

    Uobičajeno Vice

    Za ljubitelje zmija....video sam reklamu na Prvoj tv, pa da obavestim zaljubljenike u iste...Veceras u VICE dokumentarcu,odmah posle /veceri sa Ivanom Ivanovicem/ imacete mogucnosti da vidite dosta prelepih zmija i pasioniranog odgajivaca istih.....JEDVA CEKAM!

  2. #2
    Član coneobr'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2014
    Lokacija
    Obrenovac
    Postova
    21

    Uobičajeno Odg: Vice

    Au al je lud ovaj lik,kakve koktele pravi hahah

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Vice

    Ja nemam TV trenutno, okacite neki link ako bude moguce...

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: Vice

    Nisam našao na srpskom, ali mislim da ćeš razumeti o čemu se radi.
    Poslednji izmenio Alem2001; 08.05.15. u 11:44.

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja DJ Aca LiveStyle'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2014
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    113

    Uobičajeno Odg: Vice

    Odgledao sam sinoć celu emisiju i slobodno mozete da me "grdite",a ali najiskrenije mislim da ovaj lik nije normalan....

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: Vice

    Slazem se u potpunosti sa Acinim komentarom,ono je cist debilizam tj bolest onaj decko je poremeceno bolestan.NIje stvar u tome sto on ubruzgava otrov u sebe,za to ga ne osudjujem ali njegovo ponasanje,pricanje,komentarisanje je cisti primer bolesnog coveka kome se ruke tresu kao da je neki narkos.Druga stvar je ta da je bila emisija i o jos jednom ovakvom liku samo sto on dozvoljava da ga zmije odmah ujede ali o njemu sam stvorio skroz drugu sliku.I Posle kada ljudi odgledaju ovako nesto i naidju na coveka koji kaze da ima zmije sta ce drugo da pomisle nego iz prilozenog sto su mogli da vide u emisiji.
    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

  7. #7
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Vice

    Meni ok deluje lik tj. deluje mi kao neko s kim bih se družio Što se same emisije tiče, ovo bih lično svrstao u istu kategoriju kao i one o plemenima koja buše telo ekserima na svim mogućim mestima, šibaju se dok se rane ne otvore i slične nama tabu stvari, dakle zanimljivo pogledati ali ne i idealizovati
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dendzo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    447

    Uobičajeno Odg: Vice

    Lik mi sasvim deluje ok. On se izgleda vodi onom starom Paracelzusovom izrekom da je svaki otrov u maloj kolicini lek, a svaki lek u velikoj kolicini otrov. Citao sam bas dosta o zmijskim otrovima i imam dosta literature od toga. Njihovi otrovi su lekovitiji od mnogih biljaka koje mi koristimo. Lece tumore, hipertenziju, dijabetes, sprecavaju bolesti nervnih sinapsi, sprecavaju Alchajmera itd. Sto se tresenja ruku tice nije lepo prozivati takve ljude. Ako se nekome tresu ruke to ne znaci da je narkoman.

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja DJ Aca LiveStyle'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2014
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    113

    Uobičajeno Odg: Vice

    Slazem se, potpuno zanimljivo odgledati kao i videti sta je covek spreman uraditi sa verom da ce dostici besmrtnost....

  10. #10
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: Vice

    Hahaha da nece mozda da se uvredi? Ja se ne slazem da je sasvim ok lik ali dobro svako ima svoje misljenje Ja ga osudio uopste nisam za to ubrizgavanje otrova,meni je to ok,ali ovo ponasanje je 0,ne bi ga dzabe osudjivali i drugi odgajivaci kao sto je napomenuo
    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •