Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Iguana problematicno ponasanje

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Jun 2015
    Lokacija
    Sremska Mitrovica
    Postova
    2

    Uobičajeno Iguana problematicno ponasanje

    Koliko je naslov mogao objasniti u par reci i nisam sigurna.Ali ovde mogu da produzim pricu pa se nadam da ce mi neko dati dobronameran savet. Od prijatelja sam dobila iguanu pd 9 meseci nesocijalizovanu koja je zivela u velikom terarijumu sa jps par braci i sestara. Kod mene je tek nedelju dana i danas se presvlaci.Primecujem da je pojacano agresivan:muzjak je, da mu se ne da prici ali je juce konacno poceo jesti kada sam ga okupala uz vece muke kada je imao i stolicu dok pre uz stimulaciju toplom vodom nije hteo (predamnom) niti jesti niti nuzdu vrsiti kada je neko tu dok je u tanjiricu kolicina hrane bila anje vise nepromenjena. Danas je jeo(kad sam izasla iz sobe na 2 sata) i okupala sam ali taman sto se smirip makar malo opet je poceo da me lupa repom i da se otima. Dajte mi savete kako da se borim sa njim i kako da ga naviknem da jede kada nekoga ima u prostoriji. Inace nece u ruku.

  2. #2
    Član rellik'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    nigde
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Iguana problematicno ponasanje

    Strpljenjem, mic po mic. To ti je najveci savet sto ti ja mogu dati. Polako radi na tome da jede dok si ti u sobi, pa dok ti je ruka unutra i tako postepeno

  3. #3
    Član Haski'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    12

    Uobičajeno Odg: Iguana problematicno ponasanje

    savetujem ti da procitas sve odavde http://reptile-parrots.com/forums/fo...(Green-iguana)

  4. #4
    Novajlija
    Datum registracije
    Jun 2015
    Lokacija
    Sremska Mitrovica
    Postova
    2

    Uobičajeno Odg: Iguana problematicno ponasanje

    poceo je da jede i to samo tako predamnom ali je zato postao toliko agresivan da me je dok sam mu juce i danas dala hranu isibao i izujedao iz cista mira skocivsi na ruku....

  5. #5
    Član
    Datum registracije
    Apr 2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    26

    Uobičajeno Odg: Iguana problematicno ponasanje

    Posetite ovaj sajt veoma je zanimljiv
    http://adf.ly/1K5EO1

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •