Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 101 do 110 od 110

Tema: Valjda sam sad terarista?

  1. #101
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Valjda sam sad terarista?

    HAhahaha, ja namerno nisam hteo nista reci da vidim hoce li on pitati za zimu Te metallice vam bas ne idu od ruke.. Znas recept, vlaga, temperatura i molis se u sta god verujes i ne verujes.. Srecno..

  2. #102
    Ljubitelj egzotičnih životinja DJ Aca LiveStyle'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2014
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    113

    Uobičajeno Odg: Valjda sam sad terarista?

    Na snimku su regalisi u komunalcu, kad sam ih kupio, bilo ih je 15, sad ne znam koliko ih je, nadam se da su tu eventualno fale 1-2.
    Da li mogu na ovoj velicini da ih prebacim u terarijum 20*20*30, ili moram da cekam jos koje presvlacenje, jer im u ovom smetastaju postaje bas bas tesno polako....?

  3. #103
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Valjda sam sad terarista?

    Mislim da možeš i u malo veći, samo obavezno prebaci u novi terarijum treset iz ovog starog, da bi se zadržao miris.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  4. #104
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Valjda sam sad terarista?

    Jos su tako maci hehe? Moji su oko 8-9 cm, skoro su se presvukli Opao je komunalac na tri komada, ostavio sam 1.2.0 pa nek uziva frajer sa curama A sto se tice pitanja, mozes prebaci ih veci slobodno samo bolje nemoj stavljati stekove za sakrivanje da se nebi separatizovali zasebno pa se izjedali, ubaci im neku grani nesto cisto da malo popuni prostor i radi izgleda
    love of tarantulas..

  5. #105
    Ljubitelj egzotičnih životinja DJ Aca LiveStyle'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2014
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    113

    Uobičajeno Odg: Valjda sam sad terarista?

    Pa koliko ih je bilo kad je opao komunalac? Ja bre, vidim da fale, sigurno 2-3 komada,mada ne znam, mozda fale i vise, a meozda ni jedan, pitaj slavuja sta ima po ovim mrezama dole...
    E sad, prebacivanje, treba hrabrosti za to.... Stavio bi jednu panjugu na sredini, i palmicu sa strane, al opet, neekako kapiram sta ako se predvoje i pocnu tamaniti.... Hm... Mada uskoro, moram da ih prebacim, prerasli su posudu....

  6. #106
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Valjda sam sad terarista?

    Ma nisu se potamanili moji nego ja nesto prodao i menjao, pa ovako sam ostavio To ti se mozda cini pozavlacili su se i postekali sigurno dole po dnu kutije, a opet mozda i neki fali ali cisto sumnjam sigurno je vecina tu Mozes staviti jedan panj i tu biljku ili tako nesto, ali nemoj bas puno stekova.. Ma bice sve ok, nema sta da se brines, polako samo i spremi neke posudice sa strane ako pocnu da izlecu da mozes da ih hvatas, i samo lagano jednog po jednog i bice sve super I baci neku sliku kad ih preselis
    love of tarantulas..

  7. #107
    Član NltMasina'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2015
    Lokacija
    Valjevo
    Postova
    27

    Uobičajeno Odg: Valjda sam sad terarista?

    Pozdrav ljudi, evo i mog spiska:

    G. Pulchripes
    C. huahini
    P. Formosa
    C. Darlingi x3
    A. Avicularia
    A. Versicolor
    B. Vagans
    C. Fimbriatus
    H. Incei
    N. Tripepii x2
    P. Irminia x2
    P.sp Machala
    L. Parahybana
    C. Fasciatum
    P. Murinus x3
    N. Chromatus...ona mi je jedina odrasla zenka koju cu uskoro moci da parim...samo jos da nadjem muzjaka

    Ubacicu sledeci put i slike ovih koje su mi malo vece, nazalost za sad ih imam samo toliko ((((( Ali bice ih jos dosta

  8. #108
    Član
    Datum registracije
    May 2015
    Lokacija
    Nis
    Postova
    95

    Uobičajeno Odg: Valjda sam sad terarista?

    da probudim temu za regalise, da li su oni u stanju da zive komunalno bez kanibalizma i kako sve to ide ? da li mogu da ubacim regalisa u terarijum sa drugim regalisom. Imam jednog i skoro sam uzeo jos 4 komada koji zive komunalno

  9. #109
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Valjda sam sad terarista?

    Regalisi mogu da zive komunalno, ali nije 100% sigurno da nece doci do problema kao recimo sa incei ili balfouri. Ono sto ti ne bih preporucio je da ubacujes tog sto vec imas medju ova 4 sto zive od pocetka zajedno. Ja sam drzao 3 ornate od slingova do skoro pa adulta bez problema, onda sam saznao da su 2 muzjaci pa ih razdvojio...
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  10. #110
    Član
    Datum registracije
    May 2015
    Lokacija
    Nis
    Postova
    95

    Uobičajeno Odg: Valjda sam sad terarista?

    hvala u svakom slucaju, nisam nista prebacivao i mesao, neka ih

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •