Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Pomoć

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2015
    Lokacija
    Vrsac
    Postova
    6

    Uobičajeno Pomoć

    Imam par malih bradatih agamica, sve zdrave prave, aktivne i lepo jedu. Ali imam problem sa jednom koja je veća od svih, naime, nadula se nekako, telo joj je kao balon, odvojio sam je od ostalih i nisam joj davao hranu skoro 2 dana idalje je takva. Šta joj je?

  2. #2
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Pomoć

    Čime ih hraniš? Male agame teško vare tenebrije i fobase i nije dobro davati ih puno dok malo ne porastu. Nekad hoće da se naduvaju kada su uplašeni ali ako kažeš da je već 2 dana takva onda moguće da je neki problem sa varenjem. Napravi joj toplu kupku i vidi da li će možda hteti da kaki. Posle je obriši i stavi što bliže spot sijalice da se osunča.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  3. #3
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2015
    Lokacija
    Vrsac
    Postova
    6

    Uobičajeno Odg: Pomoć

    Hranim ih malim dubiama i lateralisima, pojedu i kog fobasa kako kad i ponekad zeleniš. Uradio sam sve kako si rekao, topla kupka, izgleda kao da je uživao, onda odmah ispod spot sijalice, izgleda kao da će da izvrši nuždu, guta vazduh kao da se napinje, a na zadnjici kao da mu nešto izlazi, čini mi se da je crvenkasto.

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja Milos Karanovic'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2015
    Lokacija
    GAJ
    Postova
    184

    Uobičajeno Odg: Pomoć

    Probaj da ga izmasiras po desnoj strani stomaka
    ~=MILOS KARANOVIC 001=~

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •