Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 21

Tema: Terraplaza

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Terraplaza

    https://terraplaza.org/en/expo/terra...st-information Zanima me od ljudi koji cesto posecuju ovaj dogadjaj,kakav im je utisak(kontam da je vrhunski,ali cisto da pitam) . Planiram ove godine da idem...I sad ja sam nasao ovo na netu pa da vidim da nisam pogresio,pise da se odrzava 18Okt u Budimpesti. I zanimaju me cene ulaznica? Isao bi vozom,pa me zanima ukoliko bi nesto hteo da kupim jel bi moglo da se prenese preko grane? Eto toliko od mene.

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Trenutno je odlazak vozom za Madjarsku nemoguca misija,zbog svih ovih migranta koji stalno odlaze.Cena ulaznice je nesto manje od 4e,ne znam sta te konkretno zanima od zivotinja ali neki moj utisak je da ce te verovatno fascinirati jer nikada nisi imao prilike da vidis toliko raznovrsnih zivotinja na jednom mestu.
    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Pa i ja kontam da cu se oduseviti zato i zelim da idem...a kontam onda kolima...a jel bi mogao tu nesto da prenesem...ne znam tipa neke bube,tarantule?!

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Pa kolima,mozes da organizujes prevoz i da podelis sa jos nekim likovima troskove puta koji hoce da idu a sigurno ih ima.Pitanje je samo da li smes,a sve ostalo ces videti kada prodjes ili padnes na granici
    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Na primer ja bi isao 99% A nedavno sam imao prilike da vidim kako mnogo ozbiljniji prekrsaji prolaze opusteno tako da ne verujem da je veliki problem. Mislim (ne znam skoro nista o zakonima) da je najgore sto moze da se desi da oduzmu zivotinje i ako te potrefi neki debil da te smara tamo i izigrava par sati...

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Meni se bas idee...I kontam da cu morati da posetim to. A za kupovinu mi je manje vise,samo da se informisem...kontam da bi mozda mogao neki mali sling da proguram hahahaha eto sad sam se odao na forumu,padam na granici 100% hahahaa

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Mozes staviti slingove i u bocu za sampon, da padnem za kojeg slinga smejao bi se sam sebi... Ako budes isao kolima i ako si za, mozemo podeliti troskove... Vazi za sve koji citaju ovo... Nije mi problem doci do Subotice ili u tvom slucaju do Crvenke za polazak (u Somboru sam trenutno)..

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    pa ja ti se onda javim...posto moram jos da se izorganizujem ali kontam da cu ici

  9. #9
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Kad kontate ici sad u septembru ili oktobru? Mozda bih i ja isao mada sve zavisi od finansija jer najradije bih isao da pazarim nesto tamo e sad je to problem za septembar, ako ste kontali za oktobar onda vrlo moguce jer mi odgovara sto je posle 15-og Ako bi nas trojica cetvorica podelili gorivo to bi bila smesna cifra, a ni ulaz nije skup tako da.....samo treba para za zivotnje a sto se tice sverca preko grane znam ljude koji su prenosili mnooogo vece pakete od na primer neke male kutijice u koju u ampulama malim moze stati 50 slingova.. tako da mislim da za neke manje zivotinje ne bi trebalo biti problema pogotovo ako su paukovi u pitanju... samo treba malo kreativnosti oko mesta stekanja paketa i to je to.. do granice opusteno i pred granicu kilometar dva se stane usteka paket i cim se predje izvadi se i opusteno
    love of tarantulas..

  10. #10
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Da, to bi bilo odlicno, mislim da pricamo o Oktobru... Boogi javi se onda obavezno ako si za...

  11. #11
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    E to bi bilo superr...ja sam planirao u okt..nmg da stignem u septembru nikako...zbog obaveza. a i nisam u drzavi. Za okt sam siguran da bi isao...samo da se organizujem

  12. #12
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Ja sam 99% siguran da bi isao, do kraja meseca cu znati 100% pa javi kad budes znao...

  13. #13
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Nista onda dogovorili smo se za oktobar.. Ajde iscimajte se skontajte da li ste u mogucnosti ici i javite.. Privatno cemo se dogovoriti oko detalja.. Ali da se stvarno iscimamo i da idemo ko ljudi Ako ce nas ici vise da podelimo gorivo ja idem garantovano.. Znaci cim vi skontate ili jos neko ko zeli da ide javite se pa da se organizujemo.. Nemoj da ste neozbiljni
    love of tarantulas..

  14. #14
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Ja sam za...aj da nadjemo nekoga ko bi vozio a da mu je auto manji potrosac...ahahaha ali ozbiljno ja idem svakako ...i sto da ne ,moze i ovakva neka varijanta

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Moj trosi malo ali ne znam da li cu moci da ga uzmem i nemam internacionalnu vozacku il kako se to vec zove... Ne vozis hamera valjda pa da nam treba 500l..?.. Ako ides svejedno ucipicemo se... Ja sam ozbiljan i Zolle mi tako zvuci, lako cemo se dogovoriti...

  16. #16
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Ok ljudi. Znaci nas trojica smo sigurni. Ok, dogovoreno. Ja sam ozbiljan i stvarno hocu da idem.. Za madjarsku ne treba medjunarodna dozvola, a ni zeleni karton.. Samo sednemo i picimo.. Sinisa probaj da vidis ranije da li ces moci uzeti kola, a ti Boogi jel imas kola? Ja sam danas pitao ortaka dal bi vozio nesto se nije obradoao ali videcu sa njim opet pa ga mozda i ubedim.. Mozda bi bilo najbolje da se javi jos neko da nas sto vise ide zbog troskova..
    love of tarantulas..

  17. #17
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Ja ne mogu biti siguran dok se ne priblizi malo, mislim za moja kola, ako neko drugi bude vozio siguran sam 100%. U slucaju da ostane mesta vodio bih devojku i tu nas je vec cetvoro, mi bi naravno uleteli duplo..

  18. #18
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    ajdeee idemoo bree..a imam dvoje ...a problem je sto ja nisam vozac jos uvek(tj nemam dozvolu), trebao je moj brat rodjeni da me vozi,koji sad se premislja zbog obaveza,pa sam zbog toga i gledao ovde sa nekim da se uklopim,brat me obicno svugde vozi ali izgleda nece moci...pa ne bih da obecam nesto sto nmg da ispunim...ovako sam 100% siguran da idem...samo kako,jos uvek ne znam...Zato sam i gore na pocetku teme pitao kako se ide vozom ili slicno,da se osiguram

  19. #19
    Član
    Datum registracije
    Nov 2015
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    91

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Da li neko zna kada je sledeca teraplaza

  20. #20
    Član
    Datum registracije
    Jul 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    69

    Uobičajeno Odg: Terraplaza

    Sledeca ti je 6. decembra, znaci za 15ak dana.. Imas na njihovom sajtu sve sto te zanima

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •