Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Bradata agama- terarij

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Oct 2015
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    1

    Uobičajeno Bradata agama- terarij

    Pozdrav, molim za pomoć...
    Spremam se uzeti malu agamicu, nabavila sam terarij i neke stvari za njega i sad dalje neznam ...terarij je dimenzija 80*40*42 (d*š*v), dobila sam kamen za grijanje (za kojeg nisam sigurna da li mi uopće treba...mozda samo dok je agamica mala?) zdjelu za vodu (dosta je velika, al sam pročitala da se agame vole kupat...pa možda da unutra ima malo vode?) imam još i grla za neonku ali nemam pojma koju neonku moram kupit (jačina?) i još mi fali ona žarulja za sunčanje, ni nju neznam koju moram kupit, koje jačine s obzirom na dimenzije terarija ? Imam još 101 pitanje ako če mi imat tko volje odgovorit, htjela bih prvo sve pripremit i nabavit prije nego kupim i samu agamicu...pa pomozite...

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Milos Karanovic'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2015
    Lokacija
    GAJ
    Postova
    184

    Uobičajeno Odg: Bradata agama- terarij

    UVB neonka 10.0 terarijum 100x50x50 kamen grejac ne treba,spot sijalica i treba,kolonija dubia i latelarilisa.Agamu kupas 1 nedeljno mada ja svoju kupam svaka 2-3 dana i jos ti trebaju kalcijum i minerali i to je to
    ~=MILOS KARANOVIC 001=~

  3. #3
    Član
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Smederevo
    Postova
    47

    Uobičajeno Odg: Bradata agama- terarij

    Ja sam nedavno dobio agamu i naravno postavio gomilu pitanja , sve to imas u ovoj temi http://www.teraristika.org/forum/sho...ma-par-pitanja.
    Naci ces odgovore na neka pitanja, za ostalo pitaj ili citaj teme ,guglaj....

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •