Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Malawi BLUE CRAB

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    6

    Uobičajeno Malawi BLUE CRAB

    Zdravo ljudi, imam na poslu akvarijum sa Africkim ciklidima. Hteli bi smo da oplemenimo faunu Malawi plavim krabama. (po svemu sudeci kompatibilne su sa ciklidima i nece se potamaniti) Da li neko ima iskustva i da li zna gde mogu da se nabave? POZZ

  2. #2
    Član
    Datum registracije
    Jul 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    69

    Uobičajeno Odg: Malawi BLUE CRAB

    I ja sam zainteresovan (doduse za bilo koje krabe, ako se mogu nabaviti), iako mislim da je cist optimizam traziti pomenutu vrstu krabe u zemlji u kojoj se npr. episesarma versicolor moze naci jednom u 2 godine. pozdrav

  3. #3
    Novajlija
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    6

    Uobičajeno Odg: Malawi BLUE CRAB

    Pa dobro, ako postoji mesto gde se moze dobiti valjana informacija, to je ovaj forum. Ljudi generalno radije drze ribe nego rakove a po defaultu misle da je koegzistencija u ak. nemoguca.. Ovde se cak vidi da kraba ima problema da na miru jede od ciklida :-)


  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    123

    Uobičajeno Odg: Malawi BLUE CRAB

    Svaka kraba ti je uljez i nasilnik u aq. i ter.......Imao sam prilike do sada da posedujem 15tak vrsta istih i one se drze zasebno...vecinom su teritorijalci kao ciklidi/neke mogu da se drze u grupama kao koloritne vampire crabs/Primarna hrana su im ribe tako da znas sta to znaci u aq.Najbolje mi se odrzala rainbow crab cardisoma armatum ali ona je terrestrialna vrsta...

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •