Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: metalna mrezica

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Dec 2015
    Lokacija
    bg
    Postova
    2

    Question metalna mrezica

    pozdrav svima! da li neko zna gde se u beogradu mogu nabaviti one metalne mrezice za terarijume? mislim na one poput momcila iz ns sto stavlja za ventilaciju. ona metalna mrezica kao za komarce samo metalna je pocela da rdja i ne izgleda bas lepo... :/ hvala, ako neko zna, neka salje pp gde mogu da kupim

  2. #2
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: metalna mrezica

    Ako se ne varam to je aluminijumska rešetka. U Subotici sam ih nabavljao u radnji/radionici za izradu sita, pa probaj na takvom nekom mestu da potražiš. Na istom ovom mestu se prodaju raznorazne žice i takođe žičane mreže raznih debljina (možeš videti u temi "Terarijumu za Theraphosa blondi" kakav sam poklopac napravio). Ne znam nijednu radnju u Bg al neka ti ovo bude smernica u kakvim tipovima radnji da je tražiš.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  3. #3
    Novajlija
    Datum registracije
    Dec 2015
    Lokacija
    bg
    Postova
    2

    Uobičajeno Odg: metalna mrezica

    ok, hvala na odgovoru . i kad izguglam izadju mi te mrezice za sita a potrazicu u "uradi sam" ili wobi haus ili tako nesto, mozda neka farbara ima... al morace da bude neka nerdjajuca, a ne kao ova sto je bila. jer ova sto je bila je bila kao za komarce, samo metalna, a ova iz tvoje teme mi se cini da je cvrsta, ne onako flimzava , savitljiva. terarijum ti super izgleda.

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Odg: metalna mrezica

    Ja sam nasao u Uradi sam,u Pancevu,pa valjda ima i u BGu...

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •