Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: Problem sa agamom

  1. #1
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Angry Problem sa agamom

    Imam jedan problem sa agamom za koji nikad nisam cuo da je neko imao. Muzjak star oko 5 meseci nece da vrsi nuzdu u terarijumu. Ali zato cim ga izvadim(pustim), ne prodje ni minut vec se istovari! Tu vise nema nikakve sumnje, trpi i po par dana ako ga ne vadim i ceka da obavi to napolju Prvo sam se uplasio da ima neki zatvor jer bukvalno nekoliko dana nije ke..ao, a jede kao nezdrav, ali svaki put cim ga pustim on se iske..a!

    Jel ima neko neki savet sta da radim? Pritom naravno nisam ga zapostavljao sto se higijene tice, svaki put posle vrsenja nuzde sam mu cistio. I samo je odjednom poceo tako da se ponasa... Vec pocinjem da pizdim, dodje mi neko, vidi i odusevi se, i on retard me izblamira!
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  2. #2
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Problem sa agamom

    Haha, poznato mi to. Jednostavno je došao do tog stadijuma da mu je terarijum previše mali da bi u njemu imao dovoljno udaljeno mesto (od mesta na kom stalno boravi) gde bi mogao da izvrši nuždu. Tako da koristi tvoju sobu da obavi šta ima i onda se vraća u svoj čisti dom
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  3. #3
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Problem sa agamom

    Cekaj, da li to hoces da mi kazes da ce ovo da se desava sve dok ga ne prebacim u veci terarijum?! Posto za to nema sanse u dogledno vreme... Jel imas neki savet sta da radim?
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja DJ Aca LiveStyle'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2014
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    113

    Uobičajeno Odg: Problem sa agamom

    Zanimljivo je npr, da moja agama uvek ali uvek nuzdu vrsi samo na jednom mestu.... I to u prednjem uglu... E sad, kad hoce da vrsi nuzdu, ona bukvalno udara u staklo npr 2 min, smiri se i is..nja... Jeste problem da to prospe kad je uzmes u ruke, ili ne daj Boze po tepihu... Iskreno, ne znam kako mozes da resis ovu enigmu ...

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja Milos Karanovic'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2015
    Lokacija
    GAJ
    Postova
    184

    Uobičajeno Odg: Problem sa agamom

    Moja agama je sama prestala to da radi, do skoro je vrsio nuzdu samk po tepihu i laminatu, sad vrsi nuzdu u cosku terarijuma. Mozda ce sam da orestane to da radi. :-) Ja sam ubacio par outa njegov izmet u cosak terarijuma i sad stalno tu obavlja nuzdu, prestao je da obavkja nuzdu cak i dok ga kupam :-)
    ~=MILOS KARANOVIC 001=~

  6. #6
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Problem sa agamom

    Citat Prvobitno napisao loshme10 Pogledaj post
    Cekaj, da li to hoces da mi kazes da ce ovo da se desava sve dok ga ne prebacim u veci terarijum?! Posto za to nema sanse u dogledno vreme... Jel imas neki savet sta da radim?
    Verovatno Možda bi mogao da rešiš tako da ga svaki put nakon vađenja iz terarijuma staviš u neku manju plastiku sa peskom pa čekaš da tamo obavi nuždu i onda ga pustiš u sobu. E sad u tom slučaju je moguće da se on navikne na taj ritual pa da ubuduće stalno grebe o staklo sve dok ga ne izvadiš, (čak i kad ga prebaciš u veliki terarijum), ali možda to i nije tako loše. Pesak u terarijumu ume jako da se usmrdi jer tokom vremena upija izlučevine iz izmeta pa ga moraš stalno vaditi u velikim količinama a ovako sa kutijom bi ti bilo možda manje cimanja.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  7. #7
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Problem sa agamom

    Pa onda mi je lakse da ga stavim u lavor sa toplom vodom, jer svaki put kad to uradim, istovari se u roku od 10 sekundi!
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  8. #8
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Problem sa agamom

    I dalje bez promena. Ne znam da li moze da mu skodi to sto jede redovno, a ke.a samo kad ga izvadim, recimo na 3 dana :/
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja Milos Karanovic'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2015
    Lokacija
    GAJ
    Postova
    184

    Uobičajeno Odg: Problem sa agamom

    probaj da ubacis izmet u cosak terarijuma. Mozda onako pokusava da obelezi teritoriju
    ~=MILOS KARANOVIC 001=~

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •