Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Heterometrus Spinifer RAZMNOZAVANJE

  1. #1
    Član NltMasina'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2015
    Lokacija
    Valjevo
    Postova
    27

    Smile Heterometrus Spinifer RAZMNOZAVANJE

    Pozdrav narode, cackao sam malo po netu, ali mislim da je najbolje vas da pitam ovde.Imam Heterometrus Spinifer, ne znam koliko je stara, znam da ima 10-12 cm, uzeo sam je odraslu.Nisam mnogo upucen u njh, barem u parenje.Na internetu sam procitao par slcajeva da se jedinka razmnozila, a da nije bila sa muzjakom.Ja cak ni ne znam kog je pola ova moja.Ali me zanima da li je moguce da rodi mlade bez muzjaka Kako da prepoznam pol i kako ide parenje...naravno ako ovde neko zeli da upari skorpiju sa mojoj ja sam za to.Na brzinu sam ovo otkucao nadam se da je sve okej.
    Pozdrav

  2. #2
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Heterometrus Spinifer RAZMNOZAVANJE

    Evo ja sam uzeo skoro 3 T. stigmurus i kod njih su u hobiju samo zenke, koje otprilike 90 dana nakon 6. presvlacenja donose male na svet, bez parenja sa muzjakom
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  3. #3
    Član NltMasina'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2015
    Lokacija
    Valjevo
    Postova
    27

    Uobičajeno Odg: Heterometrus Spinifer RAZMNOZAVANJE

    Da li ce se to desiti i sa ovom mojom vrstom ? Kupio sam je odraslu od 10-12 cm, valjda se presvukla vise od sest puta do sad ?

    Pozdrav )
    Poslednji izmenio NltMasina; 10.03.16. u 13:26.

  4. #4
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Heterometrus Spinifer RAZMNOZAVANJE

    E to vec ne znam, nisam bas toliko upucen u skorpije da znam za svaku vrstu posebno pa necu da lupam. Imas Google pa udri
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •