Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 81 do 91 od 91

Tema: Pocetnik: sto detaljnije informacije

  1. #81
    Član
    Datum registracije
    Mar 2016
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    48

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    eh dobro je ja sam mislio da su pluca negde izmedju drugog para nogu tj malo iznad od abdomena, hvala puno sad mi je lakse

  2. #82
    Član
    Datum registracije
    Mar 2016
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    48

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    Evo mene opet, imam problem (mozda i nije) sa smithijem, prebacio sam ga u veci terarijum iako ima 5 cm ali bas kad se rasiri i tu je par dana ali se zavukao izmedju pozadine koja je na jednoj stranici terarijuma i krova ne znam ni sam kako je nasao tu mesto, sta da radim? inace stajao je i na staklu i na krovu, sve je obisao i ostao tu

  3. #83
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alem2001'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Novi Pazar
    Postova
    441

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    Ništa,ostavi ga tu na miru,izaći će kada mu bude odgovaralo.
    https://www.flickr.com/photos/140930990@N02/

  4. #84
    Član
    Datum registracije
    Mar 2016
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    48

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    ljudi ne znam sta je sa smithijem od kako je prebacen u novi terarijum skriva se stalno u "kucici" od presecenog drveta, izadje on ponekad ali i na najmanju vibraciju bezi nazad, kucica mu je velika tako da je malo tesko hraniti ga a cima se i na otvaranje poklopca i munjevito bezi nazad da li postoji nesto sto treba da radim da se to promeni

  5. #85
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    Napravi na poklopcu rupu dovoljno veliku da možeš ubaciti bubu a da pauk ne može da izađe. Koju hranu koristiš?
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  6. #86
    Član
    Datum registracije
    Mar 2016
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    48

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    malo se privikao nije vise problem, ne stoji cesto van kucice ali je prilicno vidljiv i ne cima se, to sa rupom na poklopcu nzm kako je izvodljivo ali nema potrebe za tim hvala u svakom slucaju koristim dubie male, par puta sam mu dalo i bas male latere ali ne mogu sa njima jer od druga nabavljam dubie velicine bas za njega inace planiram da mu dajem i tenebrije da li je to pametno s obzirom da ima 5 cm ?

  7. #87
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    Možeš davati tenebrije.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  8. #88
    Član
    Datum registracije
    Mar 2016
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    48

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    evo mene opet ovde posle nekog vremena, uzeo sam p. irminiu i hranio sam je samo jednom sa pola tenebrijom i sad mi fale tenebrije... ostale mi samo bube od jednom i pitnanje je da li mogu da joj dam dubiu odgovarajuce velicine iako t ima 4cm

  9. #89
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    Pa ako je manja od pauka, možeš. Ako je veća, prepolovi je pa drugu polovinu daj drugom pauku. Sad opet čitam post i nije mi jasno jel imaš dubie ili odrasle tenebrije?
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  10. #90
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    Koliko sam ja razumeo, verovatno ima dubie cim pita da li moze da joj da dubiu A ima i odrasle tenebrije koje su se pretvorile u bube koje ne moze da joj da.

    Mozes da joj dajes dubie..
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  11. #91
    Član
    Datum registracije
    Mar 2016
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    48

    Uobičajeno Odg: Pocetnik: sto detaljnije informacije

    upravo kako je loshme10 rekao, tenebrije su sada bube, a dubie imam dovoljno i razlicitih velicina. Hvala na inf

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •