Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 45 od 45

Tema: Par pitanja o bradatoj agami

  1. #41
    Član Pepi'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2016
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    51

    Uobičajeno Odg: Par pitanja o bradatoj agami

    Koja je najbolja biljna hrana za agame, za ovo doba godine, sto moze da se daje cesto? I da li moze da se daje npr. zamznuto frikom povrce?

  2. #42
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Par pitanja o bradatoj agami

    Nemoj da dajes zamrznuto povrce...prvo ga odmrzni

    Imas po Rodi/Maxiju one mix salate po 150 kinti i traje u kombinaciji sa insektima i do nedelju dana, posto ce sad malo manje da jedu kako krece hladno vreme. Ne znam iz kog razloga kad se nemperatura u stanu zbog grejanja, a pogotovo u terarijumu ne menja, ali osete da se menja doba i postaju manje aktivni kako se zima blizi, a samim tim i manje jedu.
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  3. #43
    Član Pepi'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2016
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    51

    Uobičajeno Odg: Par pitanja o bradatoj agami

    A koje povrce ne bi trebalo da bude u mesavini? Da znam odprilike sta da kupujem.

  4. #44
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Par pitanja o bradatoj agami

    Pasulj, kukuruz, karfiol.. Od svežeg preskoči kupus.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  5. #45
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Par pitanja o bradatoj agami

    Ja kupujem one Dimmidisi mixove u Maxiju ili Idei. Jesu malo skuplje, ali to je ono sto sam vise puta pisao na forumu, ko hoce da ima bilo koju zivotinju, mora da bude spreman da je cuva kako valja. Najlakse je jednokratno skupiti pare i kupiti zivotinju i terarijum, ali treba razmisljati i koliko njeno cuvanje konstantno kosta. Iz tog razloga i imam samo jednog gustera, jer da imam vise ovakvih krkana, radio bih samo za njihovo odrzavanje, tj. hranu

    Jedina mana tim salatama je sto ne mogu dugo da stoje, tj. osuse se za par dana, tako da ne moze da se kupi vise od jednom nego moras jednu po jednu, i to je meni veliki problem jer radim i po 12 sati na dan pa mogu da idem u kupovinu samo vikendom, sto znaci da uzmem jednu tu kesu nedeljno, pa koliko potraje.

    Inace ova moja mrcina ubedljivo najvise voli rukolu, bukvalno se davi u njoj kad mu dajem a i jako je zdrava. Po marketima je skuplja, ali na pijaci moze da se nadje i 3x jeftinije ovako na rinfuz...
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •