Prikaz rezultata 1 do 10 od 10

Tema: Kako da isprovociram smuka da jede?

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2016
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    3

    Uobičajeno Kako da isprovociram smuka da jede?

    Imam problem sa hranjenjem p.guttatus-a! Odbija vec par dana da jede i ne znam kako da ga isprovociram da jede! Svaki savet je dobro dosao! Hvala u napred!

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Nov 2015
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    180

    Uobičajeno Odg: Kako da isprovociram smuka da jede?

    Kad je zadnji put jeo? Meni se desavalo da smuk ( star godinu dana ) nece da jede ni po mesec-dva pa ga samo ostavim na miru, i svake druge nedelje ponudim da li hoce da jede

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Kako da isprovociram smuka da jede?

    Koliko je star? Na koliko hranis? Jel si uzeo vece miseve nego inace?

  4. #4
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2016
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    3

    Uobičajeno Odg: Kako da isprovociram smuka da jede?

    mesec ipo dana je star... male pinkije(mrtve) sam mu nudio i nece! Od drugara sam uzeo malog belog misa(pinki) koji je bio malo veci od mrtvih. Njega je pojeo i sada bi trebao da ga nahranim ponovo! hranim ga na 5-7 dana!
    Hvala!

  5. #5
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Kako da isprovociram smuka da jede?

    Jel mu dajes odledjene pinkije? Kako ih odledjujes? Ja sam imao problem sa loptastim, nikako nije hteo da jede odledjene pacove. Vise od 2 meseca nije jeo. Onda sam citao po forumu i nasao u cemu je problem. Neke zmije su toliko osetljive na miris pacova, da kada se odledjuju u vreloj vodi, voda im spere vecinu mirisa pa zmija nece da uzme. Onda sam izvadio pacova iz zamrzivaca mnogo ranije i ostavio ga na grejacu satima, kada se skroz otopio dao sam ga pitonu i odmah ga je capio.
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Kako da isprovociram smuka da jede?

    Pojeo je zivog ako sam dobro razumeo? Ja ih ostavljam ispod lampe satima pre hranjenja...

  7. #7
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Kako da isprovociram smuka da jede?

    Citat Prvobitno napisao loshme10 Pogledaj post
    Jel mu dajes odledjene pinkije? Kako ih odledjujes? Ja sam imao problem sa loptastim, nikako nije hteo da jede odledjene pacove. Vise od 2 meseca nije jeo. Onda sam citao po forumu i nasao u cemu je problem. Neke zmije su toliko osetljive na miris pacova, da kada se odledjuju u vreloj vodi, voda im spere vecinu mirisa pa zmija nece da uzme. Onda sam izvadio pacova iz zamrzivaca mnogo ranije i ostavio ga na grejacu satima, kada se skroz otopio dao sam ga pitonu i odmah ga je capio.
    A ako bi ga stavio u kesu i promuljao u toploj vodi, da li bi se tako zadržao miris?
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Nov 2015
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    180

    Uobičajeno Odg: Kako da isprovociram smuka da jede?

    Ja pre hranjenja pinkija stavim na onaj papir za pecenje iznad terarijuma pa se pod lampom odledi, a i to mi se cini da pocne da siri miris jer zmija odma izadje i ceka

  9. #9
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Kako da isprovociram smuka da jede?

    Eto to je baš super rešenje
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  10. #10
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2016
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    3

    Uobičajeno Odg: Kako da isprovociram smuka da jede?

    Stavljao sam ga ispod lampe da bi se odledio ali tek desetak minuta i izgleda da se skroz otopio! Hvala na savetima, pokusacu sutra opet! I ako nije frka dodajte me u prijatelje, super ste! Pozz!

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •