Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Sta je sve potrebno za BP-a

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Sep 2016
    Lokacija
    Vrsac
    Postova
    2

    Uobičajeno Sta je sve potrebno za BP-a

    Pozz, juce sam napravio post koji je piton za pocetnika dobar i dobio sam odgovor da je BP najbolji. Ako mozete da mi kazete sta je sve potrebno npr. Dimenzije Terarijuma, svetlo itd... Novi sam u svetu zmija pa mi treba pomoc. Zamalo da zaboravim kod koga moze da se kupi BP?

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Nov 2015
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    180

    Uobičajeno Odg: Sta je sve potrebno za BP-a

    Citat Prvobitno napisao DasaLovegood Pogledaj post
    Pozz, juce sam napravio post koji je piton za pocetnika dobar i dobio sam odgovor da je BP najbolji. Ako mozete da mi kazete sta je sve potrebno npr. Dimenzije Terarijuma, svetlo itd... Novi sam u svetu zmija pa mi treba pomoc. Zamalo da zaboravim kod koga moze da se kupi BP?
    Ball pitona ti je verujem najlakse nabaviti od Momcila, a posto si ti iz Vrsca, verovatno postoji neki nacin da ti posalje to za Vrsac ili nesto drugo. Najbolje je da ga kontaktiras, samo ukucaj NS Exotics i sigurno ce ti nesto izbaciti, a sto se tice dimenzija i ostalih potrepstina, pogledaj malo po forumu, da se ne ponavljaju stalo iste stvari jer ljude mrzi da malo pogledaju...

  3. #3
    Član stanivukm'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Lokacija
    Obrenovac
    Postova
    48

    Uobičajeno Odg: Sta je sve potrebno za BP-a

    Možeš da mu napišeš poruku ako imaš fb - Momčilo Stajić, a na sajtu ns exotics imaš sve o loptastom. Ako ti treba njegov broj, imam ja

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •