Prikaz rezultata 1 do 18 od 18

Tema: Avicuraria minatrix

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Avicuraria minatrix

    Zanima me cuva li ko ovu vrstu,koliko dugo i koliko je cesto vidja?

  2. #2
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Ja je nikad nisam imao, generalno mi Avicularie nisu previse interesantne, imam samo versi, ali generalno se neces nagledati ni jedne Avicularie od guste bele mreze koju pletu. Ja tako nisam vidjao ni odraslu purpureu koju sam imao davno, a evo sad ni versi. Naprave sebi stek i ne izlaze iz njega. Vidim ja gde je ona, nazire se kroz mrezu, ali ne moze lepo da se vidi.
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Skontao sam da moram da skratim listu zelja,nece na kraju moci sve da stane u policu. Mislim da cu da odustanem od minatrixa... Bice svega 14 do 16 tarantula...

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja NemchaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    130

    Uobičajeno Re: Odg: Avicuraria minatrix

    Citat Prvobitno napisao Dule Pogledaj post
    Skontao sam da moram da skratim listu zelja,nece na kraju moci sve da stane u policu. Mislim da cu da odustanem od minatrixa... Bice svega 14 do 16 tarantula...
    Meni je to najveći problem, nedostatak mesta za terarijume. Na mojoj listi želja je nekih 25 vrsta i imaću ozbljnih problema da pronadjem mesta za sve ali jedno je sigurno, svojski ću se potruditi. Gde ima da se nabavi A. minatrix? Jedan drugar koji je nakon što sam mu poklonio versija, počeo da čuva tarantule i krenuo je u sakupljanje vrsta iz roda Avicularia pa verujem da će biti zainteresovan za ovu vrstu a koliko znam, nema je..
    The next time you see a spider web, please, pause and look a little closer. You'll be seeing one of the most high-performance materials known to man.

  5. #5
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Kod nas ih nema, a preko su oko 15-ak evra. Dok se dopreme do ovde izasle bi recimo 25e, sto je realno smesna cena ako neko bas zeli neku zivotinju...
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Ne mogu da se setim,nudio mi je neko od ovih par Madjara sto valjaju tarantule,ali je resio na kraju da obe,koliko je imao,sacuva za sebe.Bila je oko 15 e,ako se dobro secam...

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja NemchaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    130

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Citat Prvobitno napisao Dule Pogledaj post
    Ne mogu da se setim,nudio mi je neko od ovih par Madjara sto valjaju tarantule,ali je resio na kraju da obe,koliko je imao,sacuva za sebe.Bila je oko 15 e,ako se dobro secam...
    Slažem se za cenu, jeste smešna, kako si rekao ali je problem što ne znamo nikog iz Madjarske ko ima tarantule za prodaju. Da li imaju neki sajt na kome se moze videti ponuda ili se dobije preko mail-a, fejsbuk..?
    The next time you see a spider web, please, pause and look a little closer. You'll be seeing one of the most high-performance materials known to man.

  8. #8
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Uzgajivaca u Madjarskoj ima mnogo vise nego kod nas, i nego sto mozes da zamislis Sto se tice minatrixa kao sto i rekose gore cisto sumnjam da ih neko sad ovde ima za prodaju. Vidja se i cuva isto kao i ostale avic, ja sam cuvao 4-5 vrsta avica i imam i sad nesto i sve su iste skoro.. minatrixa nemam.. Uglavnom mreza tunel, ponekad napolju kratko i to je to, nocu se malo sunjaju i pletuckaju, solidno brzo rastu i ono, standardno sve za avice
    love of tarantulas..

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Na FBu su bili Attila farkas i Attila nagy,ne secam se ,ali mislim da je neko od njih dvojice nudio. Sandor Kerekes je imao najveci izbor uvek,ali A.minatrix nije imao nikad,koliko znam...
    http://tarantule.webs.com/

  10. #10
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Znam ja lika iz Segedina koji ima mozda i najjacu ponudu T u Madjarskoj, pa ko ide preko moze da se nadje sa njim, a moze i da mu pusti mail za ponudu..
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  11. #11
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Citat Prvobitno napisao loshme10 Pogledaj post
    Znam ja lika iz Segedina koji ima mozda i najjacu ponudu T u Madjarskoj, pa ko ide preko moze da se nadje sa njim, a moze i da mu pusti mail za ponudu..
    Ma da,Imre Nyari,ali pricam o vim Madjarima iz Srbije.A da,i Edward Vaci. To su sve likoovi sa FBa.

  12. #12
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Citat Prvobitno napisao Dule Pogledaj post
    Na FBu su bili Attila farkas i Attila nagy,ne secam se ,ali mislim da je neko od njih dvojice nudio. Sandor Kerekes je imao najveci izbor uvek,ali A.minatrix nije imao nikad,koliko znam...
    http://tarantule.webs.com/
    Pa to je lista iz 2014...

  13. #13
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Edvard ne znam koliko tarantula drzi i sta i kako znam za zmije valjda Od nasih ovde madjara nema niko minatrixa. Atila Frakas je otisao za Madj. Atila Nagy drzi mnoge Avice ali minatrixe nema u ponudi. Sandor Kerekes vise ne drzi i ne prodaje nista, nema ni jednog pauka.. Od madjara tamo imaju, Imre Nyari, Maria i Laslo (MacilaciSpiders), Volkov, Bodi spiders, Zero spiders, i jos mnogi ovako pojedini ljudi
    love of tarantulas..

  14. #14
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Eto vidite, nabrojali ste mnogo ljudi, ali tog lika na kog ja mislim niste. On se covek ne eksponira, a ima ponudu nekad malo losiju a nekad cak i bolju od macilaci, a jeftiniji je mnogo
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Pa sto se ne eksponira ako ima ponudu? Nismo na CITES-u jos il nesto slicno... Mozda Pokiji budu ali nista jos..

  16. #16
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ZolleRu'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    533

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Milose teras me da ubijamo decku temu Hoces da nabrajam sve madjare za koje znam, da pocnemo od segedina pa na dalje? Jel na Gabora mislis?
    Poslednji izmenio ZolleRu; 27.10.16. u 20:31.
    love of tarantulas..

  17. #17
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    More,rokaj spisak Madjara,a admin neka menja naslov posta.
    Od minatrixa i onako nema leba...

  18. #18
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Avicuraria minatrix

    Da, na Gabora Kula. Ja sam sve sto mi je padalo na pamet nalazio kod njega(izmedju ostalih T. blondi(koju nazalost nije hteo da mi cuva jer nisam znao kad cu moci da je preuzmem a potraznja je naravno bila ogromna, pa nije mogao da me ceka), T.stirmi, P.metallica, P. sp. Goliath, zenku G. pulchra od 22-23cm itd., to su sve bile T koje kod nas nisu mogle da se nadju). Mozda nije uvek imao trenutno na lageru, ali bi kad-tad nabavio. I nije da se on krije, nego covek verovatno ima svoj posao, nece da se cima toliko oko reklamiranja i kacenja ponude stalno kao Macilaci ili Imre, koji od toga zive. Doduse nisam se cuo sa njim odavno, u zadnje vreme sam malo usporio sa tarantulama i pojacao sa zmijama, ali verujem da i dalje ima odlicnu ponudu...
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •