Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Zenka Jemenskog kameleona spava na tresetu..

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    Dec 2016
    Lokacija
    Lazarevac
    Postova
    11

    Uobičajeno Zenka Jemenskog kameleona spava na tresetu..

    Nakon sto upalim svetlo ujutru, vrati se na grane.. Ima oko 5 meseci i u terarijumu je sa muzjakom iste starosti..

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Nov 2015
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    180

    Uobičajeno Odg: Zenka Jemenskog kameleona spava na tresetu..

    Cao Lukapetko i dobro dosao na forum Bilo bi korisno ako bi mogao da nam das vise podataka, tacnije koja je temperatura u ter. danju i nocu, da li koristis nocno svetlo,...
    Da li muzijak isto spava na podu? Ako je prvi put da zenka spava na podu, ne bi trebao da se opterecujes time, ali ako spava svaki dan-svaki drugi dan onda to verovatno ima veze sa temperaturom/osvetljenjem u terarijumu.

  3. #3
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Zenka Jemenskog kameleona spava na tresetu..

    A možda želi i svoj deo terarijuma nezavisno od mužjaka. Za koji mesec ćeš ih morati razdvojiti jer će početi da sazrevaju i biće problema ako to ne učiniš.
    Religion is regarded by the common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful.

  4. #4
    Član
    Datum registracije
    Dec 2016
    Lokacija
    Lazarevac
    Postova
    11

    Uobičajeno Odg: Zenka Jemenskog kameleona spava na tresetu..

    Nisam merio nikada temperaturu, nemam nocno osvetljenje. Imam spot sijalicu od 75W i na nju dolaze ujutru da se greju. Zenka pred spavanje svako vece se spusti na treset ispod lisca i tu spava. Muzjak ne spava na podu, po ceo dan je na granama.. Zenka je uz to odjednom postala jako plasljiva.. Ja sam citao da mogu zajedno da budu.. Da li mozes detaljnije da mi objasnis probleme?

  5. #5
    Novajlija
    Datum registracije
    Mar 2017
    Lokacija
    Skopje
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Zenka Jemenskog kameleona spava na tresetu..

    Kao novi clan ovog cenjenog foruma,volio bih da mi neko objasni gde mogu kupiti kameleone koje volim iznad svega,gotove terariume,jednostavan nacin hranjenja zatim cene itd....
    Pozdrav svima

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Nov 2015
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    180

    Uobičajeno Odg: Zenka Jemenskog kameleona spava na tresetu..

    Citat Prvobitno napisao Toni Dodov Pogledaj post
    Kao novi clan ovog cenjenog foruma,volio bih da mi neko objasni gde mogu kupiti kameleone koje volim iznad svega,gotove terariume,jednostavan nacin hranjenja zatim cene itd....
    Pozdrav svima
    Cao Toni! Pa sto se tice Jemenskog kameleona sve mozes naci na forumu ako malo prelistas, ali posto si iz Skoplja, predpostavam da ce ti biti problem da ih nabavis ovde na forumu, jer 90% su iz Srbije

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •