Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Potrebni su mi misevi za ishranu zmije u okolini Cacka.

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Jan 2017
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    8

    Red face Potrebni su mi misevi za ishranu zmije u okolini Cacka.

    Pozdrav! Jos nisam kupio zmiju ali planiram, pa moram sve da organizujem, zanima me ima neko da prodaje miseve u okolini Cacka ili u Cacku jer mi je glupo da bacam pare svake sedmice na dostavu koja kosta 150-200 din. A zamrznute miseve bi ja drzao nego mi ne daju moji, pa ako ima neko neka mi se javi.

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Nov 2015
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    180

    Uobičajeno Odg: Potrebni su mi misevi za ishranu zmije u okolini Cacka.

    Nema potrebe da otvaras 2 teme za isto pitanje Pa najbolje je da se raspitas u nekom pet-shopu u Cacku, a ako ti je problem da drzis smrznute miseve (kao meni) mozda bi bilo najbolje da uzmes jedan par belih miseva pa da ih sam gajis

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Nov 2015
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    180

    Uobičajeno Odg: Potrebni su mi misevi za ishranu zmije u okolini Cacka.

    Citat Prvobitno napisao Djoleee Pogledaj post
    Nema potrebe da otvaras 2 teme za isto pitanje Pa najbolje je da se raspitas u nekom pet-shopu u Cacku, a ako ti je problem da drzis smrznute miseve (kao meni) mozda bi bilo najbolje da uzmes jedan par belih miseva pa da ih sam gajis
    Zaboravio sam doduse da dodam da ce ti biti tesko da nadjes nekog ko ce ti prodati 1 malog (pinki) misa nedeljno, jer misevi imaju sklonost da odbace celo leglo ako osete da je neko dirao leglo (miris ljudski), pa hoce da odbace celo leglo, a nikom se ne isplati da zrtvuje celo leglo da proda samo 1 pinkija. Naravno drugacije je ako ces uzimati malo vecu zmiju koja se hrani misevima koji su tek poceli da dobijaju dlaku i samostalni su. Uglavnom, najbolje resenje jeste ako mozes da uzmes i jedan par miseva, ili malo vecu zmiju ako vec ne mozes da drzis zaledjene miseve.
    Nadam se da ti je ovo malo pomoglo

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •