Pozdrav narode !

Skoro sam nabavio deset komada malih maculata...prilikom prebacivanja u veci terarijum jedna je uspela da me ujede na desnoj podlaktici....

E sad...cuo sam da su jedne od najotrovnijih, ali nisam upucen skroz u posledice od ujeda( mislim da sam procitao negde da otpada tkivo)....
Ukratko da vam opisem, desilo se pre oko dve nedelje.Dan posle toga nista nisam osecao, dok uvece je vec krenula opasna mucnina koja je trajala cele noci pracena sa manjom temperaturom...Kada sam se probudio mucnine nije bilo, ali se temperatura nastavila povecavati, pa je opet pocela mucnina kada je doslo vece.....Cetvrtog dana nisam osecao nikakvu mucninu(zaboravih da napomenem da sam povracao pri toj mucnini), vec blagu temperaturu ili mi se to mozda cinilo zato sto sam bio previse malaksao, imao sam ogroman gubitak snage....ta malaksalost je trajala jos nekih dan-dva, sledeceg dana sam u toku dana na poslu odjednom izgubio koordinaciju i pomutio mi se vid....Sledeceg jutra bio sam kao nov !

Pa bih zeleo da vas pitam, ima li neko pojma sta se sa mnom desilo I da li treba da ocekujem jos nesto da se desi....

Pozdrav svim spajdermenima !