Prikaz rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Mravi na prodaju

Hybrid View

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Nov 2015
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    180

    Uobičajeno Mravi na prodaju

    Pozdrav svima. Zbog ( pomalo obsesivnog ) skupljanja mrava s moje strane, kao i skorijeg seljenja, prodajem veci deo mojih mrava. Na ponudi su:
    2 proslogodisnje Lasius Niger kolonije u velikoj staklenoj epruveti ( jedna kolonija ima ~50 radnika, druga ~30 )
    2 proslogodisnje Solenopsis Fugax kolonije, u manjim plasticnim epruvetama ( ipak su u pitanju mali mravi ), obe kolonije su ove godine izasle iz hibernacije i imaju ~5-7 radnika svaka.
    Od ove godine imam:
    20 tetramorium caesptium kraljica ( svaka je u maloj epruveti, bez krila i ima jaja, znaci nije neoplodjena )
    5 lasius niger kraljica ( takodje svaka u maloj epruveti, bez krila i ima jaja )
    2 formica rufibarbis kraljice ( jaja, bez krila ) i za razliku od formica rufa, nisu zasticene, znaci sasvim je legalno drzati ih. (inace po meni su veoma lepi, i srednje veliki mravi)
    1 camponotus aethiops kraljica ( bez krila, jaja ), veoma slicna camponotus vagusu, samo sto je manja vrsta.

    Ako je neko zainteresovan, slobodno me kontaktirajte putem SMS-a/vibera/poziva na broj 061/6484-139 da se dogovorimo oko cene, a mogu vam i poslati slike kraljica/kolonija za koje ste zainteresovani

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Nov 2015
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    180

    Uobičajeno Odg: Mravi na prodaju

    U ponudi su ostale samo ovogodisnje lasius niger kolonije, ovogodisnje tetramorium caespitum kolonije kao i jedna proslogodisnja solenopsis fugax kolonija.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •