Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 47 od 47

Tema: Moji leopard gekoni

  1. #41

    Uobičajeno Moji leopard gekoni

    cao!
    sledece pitanje:
    da li gekon jede koliko mu je dosta,ili se prejede?nadam se da me razumete.hocu da vas pitam da li on prestaje da jede,ili jede bez prestanka?
    naprimer,da li mogu da mu stavim u terrarijum recimo 10 cvrcaka,i tako da ga ostavim preko nedelje,pa ce on pojesti kad hoce,ili ce odmah poceti sve da ih smaze?HVALA!
    pozdrav

  2. #42
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Moji leopard gekoni

    Nemoj to da radiš, ne valja da stoji hrana u terarijumu dugo, jedino ako je u nekoj posudi za hranu iz koje ne može da izađe, ali to jedino 1-2 dana, ja ne bih više ostavljao. Samo može da se istraumira gušter, samo ti njega hrani, koliko jede svaki put, ne može se on prejesti. Ne brini se. A možeš ga hraniti i jednom nedeljno samo je to bezveze bolje 2-3 puta.

  3. #43
    Administrator miljance'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Belgrade
    Postova
    257

    Uobičajeno Moji leopard gekoni

    Najbolje je ipak da ih hranis svaki dan ako jedu i s obzirom na njihovo stanje.

  4. #44

    Uobičajeno Moji leopard gekoni

    nemoj svaki dan da hranis nema potrebe... ne vodis ih na tov.. oni ce nabaciti masu vremenom to nije problem,, samo probaj da dajes sto vise proteina odnosno vise cvrcaka bubasvaba ako jedu gliuste super

  5. #45

    Uobičajeno Moji leopard gekoni

    hranim ih cvrcima i crvima zasada.kupio sam Kalcifam,koji sam smrvio i stavio ih u male posude u terrarijumu.neznam da li su jeli,ili su samo stali u posudu,ali su ih definitivno promrdali...

  6. #46

    Uobičajeno Odg: Moji leopard gekoni

    Citat Prvobitno napisao gilezmaj Pogledaj post
    za njih ti netreba uv lampa jer su to nocne zivotinje,a sto se tice podlogepesak samo vodi racuna da ga nejede(po izmetu ces videti},a mozes da napravis i od gline

    pripitomljavanje veoma tesko,jer pitaj boga sta su preziveli.
    probaj svaki dan da je uzimas u ruke ali pazi da su ti ruke uvek tople,ali ti ja nepreporucujem da to radis u skorije vreme,barem dok se ne oporave
    Moj leopard gekon sisti dosta i plasljiv je. A kada mi se priblizim zeli da grize uz to sistanje pa me zanima sta da radim da prestane da se plasi , a da me pritom ne ujeda ? Jel on uopste moze da ujede jako ,da raskrvari prst ? Inace star je 2.5 meseca , imao je pre par dana prvo presvlacenje.

  7. #47
    Član stevan96'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: Moji leopard gekoni

    Kako bude rastao prestace da te se plasi jos je mlad i sve mu je novo pa se zato plasi,a i ako te ugrize nemoze ti nista.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •