Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Materijal...

  1. #1
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Materijal...

    Sta mislite koji je najbolje materijal za izradu terarijuma i ostalih stanista(habitata) reptila i zbog cega i za koju vrstu itd...mislim da bi ovo mogla biti zanimljivva tema pa zato navalite...

    p.s.Kakvi su to terarijumi od akrilne....(necega)?Sta je to uopste,koji materijal...

  2. #2

    Uobičajeno Materijal...

    stakleni do dimenzija metar puta metar puta metar ali vise od toga ja pravim od iverice ,akrilin je vrsta plastike koliko ja znam na foru pleksiglasa.rastvara se i lepi uz pomoc razredjivaca smrdi jako.ako je to to sa cime sam ja probao

  3. #3
    Moderator Stufy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    354

    Uobičajeno Odg: Materijal...

    a zasto ne veci od metar sa metar sa metar od stakla? Mislim debljina nije problem, ali staklo je skuplje sa vecom debljinom, zbog toga?

  4. #4

    Uobičajeno Odg: Materijal...

    ne zato sto je vece od toga mnogo tesko nezgrapno i lakse se radi sa drvetom lakse srafis pregrade police itd itd ....bolej je
    ja bih i male pravio ali se to ne isplati onda je pipavo od drveta...

  5. #5
    Moderator Stufy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    354

    Uobičajeno Odg: Materijal...

    da jeste tezi i to dosta. hmmmm sada pravim jedan veci za agame pa ce biti verovatno staklo drvo.

    hvala zarko

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Damn'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    BG
    Postova
    145

    Uobičajeno Odg: Materijal...

    ja sam samo za staklo- zbog vlage i pranja ,a pleksi vremenom izgubi sjaj i prozirnost i lako segrebe...
    i svidja mi se GE oblik terariuma( kao naopacke latinicno L, pa od poda oko komode za odlaganje pribora...)
    veliki ljubimci jedu one manjehttp

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •