Strana 13 od 27 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 260 od 539

Tema: Predstavite se ;)

  1. #241
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ja sam to potisnuo. Nije trebalo da me podsecas ma dobro, pogresi covek.

  2. #242
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    ovaj cova jeco nije stariji od tebe pa te nije oslovi sa tetkom
    nenade nekasnim puno samo mesec dana

  3. #243
    Ljubitelj egzotičnih životinja JecaDJ'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zemun
    Postova
    189

    Uobičajeno Odg: (Nema teme)

    Joj pa nisam htela da te vredjam :-( nisam mislila u tom smislu čova!A sta se to dalje beseduje,e to ne znam,Nesho?

  4. #244
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    To je izmedju Proke i mene, covek je pogresno poslao jednu poruku meni.

  5. #245
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    ma ovde se niko neljuti i nije uvredjen sve mi vredjaj ali tarantulu mi nediraj

  6. #246
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Citat Prvobitno napisao nenad
    To je izmedju Proke i mene, covek je pogresno poslao jednu poruku meni.
    poruka je bila veoma ozbiljna
    hahah dovoljno vam govori da je bila upucena mojoj devojci

  7. #247
    Ljubitelj egzotičnih životinja Liman'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    alkoholand
    Postova
    128

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    evo i ja da se predstavim sa zakasnjenjem od nekoliko meseci zovem se Stefan , '88 sam godiste , studiram zastitu bilja na poljoprovrednom... prvog pauka (g. aureostriata) sam uzeo u aprilu ove godine kod kimo-a , a do sada sam uzeo jos 3 taranutle i ne planiram jos uvek da stanem
    izgubljeno je samo ono cega se odreknemo!

  8. #248
    Ljubitelj egzotičnih životinja Damn'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    BG
    Postova
    145

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ha znci i ja bih mogao da se predstavim :icon_arrow:
    Danilo Peternek 83. godiste fotograf iz BG, radim u "KAKO TANJUG JAVLJA" i volim sve (pa i naj ruznije zivotinje ove kugle)
    Od malena sam mastao da imam malog zmaja koji bi jeo neke kamencice i kristalcice, a potom bi bogao njime da spalim pola skole ...
    Prvo sam na Kalemegranu i po reci skupljao gustercice, zabice i belouske.
    U 6. razredu sam na tom istom Kalemegdanu pronasao malu skorpiju tamno plave boje i zute kesice na repu(koju je moj zlatni retriver Viski ubio sapom)
    Viski je bio moj najbolji ortak ali je uginuo pre pola godine...
    Pre 5 godina sam kupio iguanu, zenkicu koja nije jela nije se kretala i brzo je uginula.
    Pa mi je devojka gonela muzjaka iz Grcke pre 4 godine ali sam njeda sao ortaku koi ima vise rnergije i prostora jer je Guster za godinu i po dana postao zver koja je grizla grebala i tukla repom(samo mu je falila vatra).
    imao sam mlad par kukuruznih smukova koji su bili divni ali nervozni u rukama i stalno su se parili, ja nisam imao inkubator i vremena da se posvetim, tako da je prvo leglo propalo pa su morali da se sele na bolje mesto.

    SADASNJOST
    Od mog prijatelja Bojovica sam dobio burmansku pitoncicu koja je bila 7 dana stara, sada ima 2m i 24cm jako je pitoma, jedino sto stalno cuka gore na vrata od terariuma da joj otvorim da se seta po sobi.
    Na mesto smukova pre oko nedelju dana su stoigle 2 male bradate agame koje se za sada ne lemaju ali videcemu sta ce biti, zabavne su i stalno lupaju o staklo kad proleti muva pored terariuma.
    Vec oko 3 godine imam loptastog pitona koji je jako miran usporen i bolesljiv, bio je bolestan imao je neko zakreceno srance koje nije mogao da izbaci pa je bio kod veterinara vise od pola godine i da nisu ljudi zaista brinuli o njemu sigurno bi ugivuo sad mu se vec vraca kilaza ali je jos uvek pasivan.
    I oko 2 i po godine cuvam 2 Imperatora koja sam dobio na poklon za rodjendan, oni su prave zveri uzimam ih u ruke 2 puta godinje i to je to jako su brzi, spretni i na oprezu ne koriste cesto rep, al kad misonju scepa ne pusta po 2 minuta (tako da mu ne dam prst)

    I to bi bilo to
    P.S. Ljudi koji male zivuljke bili to crvi zabe ili zecevi, zrtvuju zarad obroka neke vece zivotinje nisu ZLI on samo pomazu svojim LJUBIMCIMA
    veliki ljubimci jedu one manjehttp

  9. #249

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ves sam se oglasila na podforumu za kornjače... Ali hajde i ovde koju da nakuckam. Kao što ste mogli pročitati polažem sva prava staratelja nad sinovljevom kornjačicom, budući da je on još dovoljno mali da bi bio neodgovoran, a i nepismen je još uvek, pa mu nećemo zameriti. Ima vremena, polako... Ja sam osrednje matora, 30 punih godina, ali valjda nikad nije kasno za ove stvari. Ranije sam imala dugo godina mačku i mislila sam da su samo krzneni ljubimci - dobri ljubimci. Ali evo u skorašnje vreme sam promenila mišljenje. Uspešno mi rastu po par od nekoliko različitih vrsta trihogastera, i još nekih vodenih živuljki, ali to bi već dalje u detalje bilo za ''akvaristika.org''. A što se teraristike tiče, pribojavam se da je Stefan the Turtle tek prvi, a da sledi još... Ljudi, ne pamtim kad sam televizor ukljucila, ovo je fantastično! Baviti se ovim stvorenjima je mnogo interesantno i ublažava stres.

    Pozz

  10. #250
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Dobro doshli ljudi ...
    Drago mi je da vidim da na teraristiku dolazi sve veci i veci broj ljudi .
    (samo nebo je granica )

  11. #251

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ups! Ovde ima ljudi koji se zovu Stefan! Izvinjavam se svim pripadnicima ljudskog roda po imenu Stefan, ako im nije pravo što se jedna kornjača zove tako. Ustvari to ime joj, tj. mu je dao moj sin kao kompenzaciju svoje (neostvarive do daljnjeg) želje da se on lično zove Stefan!

  12. #252
    Član stefan'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    BEOGRAD.Rakovica.
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ovde ima ljudi koji se zovu Stefan!
    Ne ljudi nego dece i taj Stefan se verovatno neljuti
    Volim tarantule

  13. #253
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Zovem se Filip iz Beograda sam..Za sada imam samo jednog muzijaka boe(red tail boa) starog godinu ipo..
    Godiste sam '87

  14. #254

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    dobro doso....slobodn ose ukljuci u teme !
    poz

  15. #255
    Ljubitelj egzotičnih životinja Soulfly'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    NBGD
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Evo i ja da se pojavim ovde iako sam na forumu jos od 30. Juna

    Milosevic Igor, zivim u Beogradu - tacnije Novi Beograd.
    Zavrsio srednju elektrotehnicku skolu i potom upisao ekonomski smer na poljoprivrednom fakultetu -.- (zasto covece?)
    Godiste '89

    Jos do pre par godina nisam bio upucen niti sam znao da je teraristika kod nas uopste rasprostranjena
    A kako sam jos od malena jurio sve moguce bube nije mi bilo tesko da se upecam
    Teraristikom se "bavim" nesto preko godinu dana i vlasnik sam tri lepe tarantule

    Pozdrav svima, najjaci ste
    Brain kills beer cells...

  16. #256
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Citat Prvobitno napisao Soulfly
    Evo i ja da se pojavim ovde iako sam na forumu jos od 30. Juna

    Milosevic Igor, zivim u Beogradu - tacnije Novi Beograd.
    Zavrsio srednju elektrotehnicku skolu i potom upisao ekonomski smer na poljoprivrednom fakultetu -.- (zasto covece?)
    Godiste '89

    Jos do pre par godina nisam bio upucen niti sam znao da je teraristika kod nas uopste rasprostranjena
    A kako sam jos od malena jurio sve moguce bube nije mi bilo tesko da se upecam
    Teraristikom se "bavim" nesto preko godinu dana i vlasnik sam tri lepe tarantule

    Pozdrav svima, najjaci ste
    HVALA DOBRO NAM OSTAO

  17. #257

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ćao svima! Ja sam Stevan, '83. godište, iz Aleksinca sam, a živim u Nišu, studiram prava. Pauk je životinja koja mi se jako dopada i od skoro imam genikulatu, uzeo sam je pre desetak dana od Žarka, sviđa mi se forum, dosta stvari sam ovde saznao!

  18. #258

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    pozdrav druze i dobrodoso .|
    slobodno se ukljuci u diskusije i pitaj ako treba nesto...
    cheers

  19. #259
    Član purple_pumpkin'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    80

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ajde da se i ja predstavim
    Zovem se Maja, ponosna vlasnica 2 kornjače, kučeta i 2 činčile, i jaaako uskoro i jedne tarantule
    Prvi put sam se zaljubila u tarantule još kad sam bila klinka, i to u cobalt blue... Ali mama nije dozvoljavala da ih držim u stanu jer se plaši, pa sam polako kornjače donela kući, pa hrčka, pa jednu činčilu, pa drugu... mislim da je red da sad dovedim i tarantulu, jer mi je ona bila prva u planu

  20. #260
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    dobrodosla

    slobodno pitaj ako ti nesto nije jasno, imas puno tema u podforumu tarantule, pa iscitaj, ima dobrih informacija
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •