Strana 4 od 27 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 80 od 539

Tema: Predstavite se ;)

  1. #61

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    pretpostavljam da bi zena lakse podnela gustera, nego zmiju .
    "I Wouldn't Piss In Your Ear If Your Brain Was On Fire"

  2. #62

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    moguce da joj se i dopadne
    obicno se ljudi razeneze i naviknu...

  3. #63

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ma nema sanse nece ni da cuje. Inace mazila je leopard gekona kod Genija kao i nasa cerkica i cak kaze da su joj slatki ali nece ni da cuje da ih uzmemo.

    Je.. ga!!

    Nada umire poslednja!

  4. #64
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Nada umire poslednja. Odmah nakon tebe kada te Sanja ukoka
    Potpis u pripremi!

  5. #65
    Ljubitelj egzotičnih životinja jana'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrav! A sad malo i o meni...
    I ja sam 70 i neko..sve smo jači…bar što se tiče godišta...
    Inače, jedina sam ženskog roda..nije valjda to minus?
    Zovem se Jelena, imam 27 i živim u NS.
    Tehnolog sam u jednoj fabrici, radim na razvoju novih prizvoda, znači, jako sam kreativnog duha. Ma da.
    Inače, jako, jako volim životinje. Kod kuće imam setera i šatro nekog labradora (otela ga od šintera), mačke, imala 3 hrčka, papagaje, a ovde u stanu sam ograničena vrlo, imam samo mačku (kada sam je uzela od društva za zaštitu životinja, ličila je pre na pacova nego mačku) i dva divna leoparda. Gušteri su me uvek privlačili, kao mala sam ih hvatala, i njih i žabe. Ali baš kao jako mala. I pojma nisam imala da je na našim prostorima teraristika tako popularna... Naime, kada sam se odlučila da imam guštera, obratila sam se nekom liku koji radi u Zoo vrtu... A onda kada sam malo otišla na net, desilo se iznenađenje. I tako sam sada u tome, pa kako se nema puno iskustva, postavljaću vremenom verovatno vama već smešna pitanja, i nadam se da ćete sarađivati, jer interesuje me svačije mišljenje. I, HOĆETE LI
    I rado bih imala još neke vrste koje sam imala prilike da vidim ali, na žalost, nisam u prilici ni sa vremenom ni sa prostorom. Kraj.

  6. #66

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Geni,hvala na lepim zeljama.

  7. #67

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Dobro dosla Jana ja takodje neznam mnogo o teraristici ali za razliku od tebe imam srecu pa poznajem admina!

    Sve u svemu nema smesnih pitanja, ko nezna treba da nauci (naravno ako hoce), samo sto ja obicno to pitam usmeno. Pitaj ih sve i na sve ce da ti odgovore to ti garantujem. Ovaj gore navedeni admin nemoze vise ni sa mog kompa da se ne loguje i odgovara na razne postove.

    A sto se tice tvog pola upravo si mu osvetlala obraz. Barem na ovom forumu.

    Cao!

  8. #68

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Dobro nam dosla!
    Nisi mogla naci bolje mesto. Ako ljudi ovde ne daju odgovor na tvoje pitanje onda odgovor ne postoji .
    Ljudi su vise nego ljubazni i spremni da pomognu svakom okme je pomoc potrebna.

    Jos jednom, dobro dosla!

  9. #69

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    hoj Jana
    dobrodolsa...
    pitaj pitaj...slobodno
    a za veliko srce samo imam aplauze....
    pozdrav

  10. #70
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Citat Prvobitno napisao drnikola
    Nada umire poslednja!
    Nada nikada ne umire A da ti njoj lepo kupis gustera ili zmiju za godisnjicu braka, pa da te Bog pogleda? Hehehehe, lako je nama zezati se, znam. Ali tesko je odoleti.

    Citat Prvobitno napisao Jana
    I rado bih imala još neke vrste koje sam imala prilike da vidim ali, na žalost, nisam u prilici ni sa vremenom ni sa prostorom.
    Mislim da ti ne znas sta je ne prilika sa prostorom. Ja u 3 kvadrata imam 15 tarantula (Bogu hvala jos su male), par dzinovskih stonoga, par dzinovskih puzeva, akvarijum sa Oskarom, hrcka i zmiju.Sve moje zivotinje su mladunci pa nisu bas "gabaritne", ali Geni... e to je druga prica. Prostor je odprilike isti, ali broj i velicina zivotinja... hehehehehe. Necu vise nista napisati, ali kad porastem... bicu Goran

  11. #71
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    144

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    e,pa ja se nisam predstavio,sram me bilo
    zovem se marko i 79. godiste sam, zivim u bg.
    prodajem sportske preparate,treniram ragbi i od gustera imam
    2 leoparda i tokajia
    neznam dali je normalno ali ja sam mojim gusterima dao imaena tojest moji roditelji
    drzao bi jos kojeg gustera ali imam ,kao i svi ,problema sa prostorom ali i sa ukucanima.
    posto sa ja najaci u kuci trebalo bi da obezbedim mesta za par debelorepih gekona
    to je to
    kad moj gile poraste sve ce vas pojesti

  12. #72
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Imena su OK, ali ja izbegavam posto nemam bas zivotinje koje ce na njih da se odazovu

    Problem sa prostorom i nije neki problem. Samo treba naci najbolje i najjeftinije resenje za njega (police, terarijumi i sl.). Zato smo na forumu, da se posavetujemi i izjadamo jedni drugima
    Ukucani su vec druga prica, ali i oni obicno popuste

  13. #73

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Gava, ja se bas i ne bih igrao sa svojom zenom ali sam zato Goranu predlozijo da je iznenadi za rodjendan koji je uskoro pa da vidimo sta ce da se desi (ja nesmem da se igram). A on neka proba ako sme.

    Sto se tice prostora kod Gorana, to smo on i ja pravili zajedno pre od prilike dve godine i nije bilo ni govora o tolikom broju zivuljki, dok se situacija nije zakomplikovala A onda smo morali da pravimo i onaj deo do vrata i da pravimo onu policu gore itd. Samo me zanima sta ce jos da smisli.

  14. #74
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Terarijum za agamu kad već pitaš. Ide na one police iznad monitora. Osnova mu je ista kao te police. Gava je napravio projekat, a ti kreni u pripreme. Ove nedelje da nabavimo materija (mislio sam OSB) i da krenemo. Ili da kupim ja ploču pa ti u radionici seci na mere?
    Potpis u pripremi!

  15. #75
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Gava je napravio projekat Ajde dobro, ako ti tako kažeš. Ne znam samo koja od te 3 linije je tačno "projekat".
    Kod Gorana se situacija zakomplikovala odprilike u ovo vreme 1977. godine. On je rođen kao jedna velika komplikacija.

    Biće to jedno veliko iznenađenje. Ajde me zovi da vidim kako ga izbacuje iz kuće hihihihihihihihihi

  16. #76
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    A sad malo ja...
    Juče sam tek skontao ovu temu, pa evo, zovem se Marko '84-o godište, studiram računarstvo i informatiku na FTN-u u Novom Sadu, treća sam godina (da da znam da sam već trebao biti četvrta ali dešava se ) inače sam iz Kule. Od članova foruma znam jedino Momčila (aka Kimo). Pre oko 3 godine se u meni probudila želja da kupim tarantulu (ni sam ne znam kako, izgleda da se to jednostavno desi ).
    Od ljubimaca imam samo B.smithia ali to je samo privremeno
    S' obzirom da sam sada zagazio u egzotiku nema nazad
    Ako treba nabaciću i sliku, trenutno je nemam pri sebi (čukam sa faxa, eto tako se uči na faxu).
    Toliko za sada...
    There's no place like 127.0.0.1

  17. #77

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Citat Prvobitno napisao Geni
    Terarijum za agamu kad već pitaš. Ide na one police iznad monitora. Osnova mu je ista kao te police. Gava je napravio projekat, a ti kreni u pripreme. Ove nedelje da nabavimo materija (mislio sam OSB) i da krenemo. Ili da kupim ja ploču pa ti u radionici seci na mere?
    Rad nije problem ti znas da sam ja klasican fizikalac!
    Citat Prvobitno napisao gava
    A sto se tice izbacivanja to ce da proba Goran posto ja necu da se igram a on ako mu je volja nek izvoli. Ako dodje do izbacivanja ja cu da kumim i molim!
    Gava je napravio projekat Ajde dobro, ako ti tako kažeš. Ne znam samo koja od te 3 linije je tačno "projekat".
    Kod Gorana se situacija zakomplikovala odprilike u ovo vreme 1977. godine. On je rođen kao jedna velika komplikacija.

    Biće to jedno veliko iznenađenje. Ajde me zovi da vidim kako ga izbacuje iz kuće hihihihihihihihihi

  18. #78

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    A sto se tice izbacivanja to ce da proba Goran posto ja necu da se igram a on ako mu je volja nek izvoli. Ako dodje do izbacivanja ja cu da kumim i molim!

  19. #79

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Bog ljudi,evo ja san novi na forumu.Već san reka par stvari o sebi u temi Gušteri al evo još malo.
    Imam 23 godine,iz Splita sam,studiram elektrotehniku(4 g.),bavim se svim sportovima koji uljučuju dasku(snowboard,wakeboard,surf,skate...).Slišam ska,skate punk,rock.U teraristici san oko godinu dana,imam kameleona koji se zove Zusse i to je otprilike to.
    Evo i slikica sa Urbanom na lastovu 2006 g.


    Animal respect

  20. #80

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Citat Prvobitno napisao gumi
    Bog ljudi,evo ja san novi na forumu.Već san reka par stvari o sebi u temi Gušteri al evo još malo.
    Imam 23 godine,iz Splita sam,studiram elektrotehniku(4 g.),bavim se svim sportovima koji uljučuju dasku(snowboard,wakeboard,surf,skate...).Slišam ska,skate punk,rock.U teraristici san oko godinu dana,imam kameleona koji se zove Zusse i to je otprilike to.
    Evo i slikica sa Urbanom na lastovu 2006 g.



    Supre , samo koji si ti od ovo troje?

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •