Strana 27 od 27 PrvaPrva ... 17252627
Prikaz rezultata 521 do 539 od 539

Tema: Predstavite se ;)

  1. #521
    Član
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    57

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrav svima, zovem se Florian Čikoš iz Subotice sam i 93 sam godiste,tek sam usao u svet teraristike i imam zenku burmanskog pitona (Klea) , trenutno je kod mene 3ipo nedelje, stara je oko 2-3 meseca, ima nekih 60tak cm i lepa je inace treniram fudbal vec nekih 11 godina i time zelim da se bavim u zivotu zahvaljujem se svima na ovom forumu gde sam naucio dosta stvari i dobio savete i pozitivne kritike

  2. #522
    Član Shetkinh07'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    HzSa
    Postova
    30

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrav svima !
    Ja sam Ensar Šetkić iz Sarajeva. 93 sam godište. Studiram FASTO (sportski fakultet) u Sarajevu. Trenirao dugo godina fudbal Nedavno sam se registrovao na ovaj forum. Veliki sam fanatik životinja, a posebno ovih što se drže u terarijumima Imao sam 12 godina crvenouhu kornjaču koja mi je uginula nesretno, nabavio sam novu sad. Imam veliki akvarijum sa preko 60 ribica raznih vrsta Nedavno sam dobio A.geniculatu ženka je, inaće moja prva T. Za koji dan ću dobiti nove T B.boehmei, B.auratum, E.campestratus i vjerovatno P.fasciata i P.regalis ženke kroz koji mjesec I naravno tu je i kraljevski pekinezer Bubi sad će mu 4 godine za koji dan prije sam imao njemačkog ovčara
    Na ovom forumu sam naučio dosta toga , zato se zahvaljujem svima na finim savjetima
    Pozdrav !

  3. #523
    Novajlija Nemanja88'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    7

    Uobičajeno Predstavljanje

    Pozdrav, dolazim iz Novog Sada i planiram da u narednih mesec, mesec ipo dana uzmem kameleona..
    Trenutno planiram terarijum i zanimam se oko toga ali imam gomilu pitanja mada sam se nacitao svega isvacega sto bi trebalo da se zna za pocetak ali naravno praksa i teorija su nebo i zemlja. Treba mi par saveta koji se ticu samog pocetka.

  4. #524
    Novajlija Nemanja88'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    7

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Eo da se i ja predstavim . Vec sam postavio temu predstavljanja posto nisam znao da ima vec otvorena tema za to pa su me poslali ovde .
    Zovem se Nemanja i dolazim iz Novog Sada. Veliki sam ljubitelj zivotinjaa trenutno imam akvarijum od 120l, imam psa i imam dva papagaja, uskoro treba da uzmem kameleona a trenutno se bakcem oko terarijuma, kako i sta...
    Zato sam i dosao na ovaj sajt jer sam video da ovde ima ljudi koji se i vise nego razumeju u teraristiku

    Za pocetak mi treba par saveta kako i sta sa kameleonom i naravno pre svega za terarijum!

    Pozdrav!

    Nisam video da je premesteno... -.- xD
    Poslednji izmenio Nemanja88; 11.11.12. u 18:59.

  5. #525
    Novajlija
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    Odzaci
    Postova
    2

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    pozz svima... Evo i ja da se predstvaim,zovem se Lazar imam 18 godina,zavrsna sam godina srednje skole,bavim se sviranjem i tetoviranjem i padobranstvom. Volim egzoticne zivotinje kao i svi vi ovde. Prvu zmiju sam dobio na poklon za rodjendan od mame kad sam punio 13 godina to je bila Lampropeltis triangulum i jos uvek je imam posle toga sam nabavio par tarantula,2 iguane,loptastog pitona i burmanskog albino pitona ali nazalost bio je kod mene samo na cuvanju,nedavno sam dobio Haplpelma Lividum ( odusevljen sam tom tarantulom )

  6. #526
    Član woogel'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2013
    Lokacija
    Banjaluka
    Postova
    47

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    i na mene došao red... zovem se Darko, imam 25 god., iz Banjaluke sam, kuvar po profesiji. Kupio sam g. pulchripes, sling, prije manje od 3 mjeseca, što znači da sam nov u ovome. Jednom se presvukla kod mene i to prije 10-ak dana. U skorije vrijeme planiram da uzmem još neku, samo mi žena brani, ali nagovorit ću je

  7. #527
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    evo i ja da se predstavim..Zovem se Smail Korlat zivim u Sanskom Mostu tacnije u selu Čaplje,imam imam 14 godina za par mijeseci 15 :P volim puno zivotinje ali zivim u okruzenju gdje su vecina ljudi seljacine tako da svi misle da sam lud,
    imao sam psa ali zbog komsija sam ga morao prodati,nisam ni znao da postoji ovakav hobi,saznao sam kada sam nasao jednog pauka pored kuce i stavio ga u teglu i stvarno mi je bio zanimljiv pa sam otisao na google i ukucao identifikacije paukova i naletim na ovaj divni forum u kojem sam za pola godine naucio toliko stvari da sam presretan,saznao sam da vecina ljudi koji se bavi ovim hobijem su dobri ljudi i nepokusavaju nekog za****t,
    imam L:Parahybanu i na proljece cu da kupim B.Boehmei i b.smithi,ako dobro prodem u skoli i L:gekona,
    HVALA SVIMA IZ FORUMA ZA SVE SAVJETE

  8. #528

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrav svima, zovem se Nenad i '95. sam godiste. Iz Novog Sada sam i nedavno sam poceo da se bavim teraristikom. Od kucnih ljubimaca sam imao mali milion zivotinja: skotskog ovcara, nemackog ovcara, koker spanijela i par ulicnih, na kratko sam imao oko 23 macke dok ih nisam skoro sve poklonio ( 3 macke se okotile u isto vreme xD ), zeceve, papagaje, kornjace i par domacih paukova nedavno sam kupio kukuruznog smuka kojeg nazalost moram da prodam jer keva ima ogroman strah od zmija. Sutra dobijam 2 bradate agame i planiram da ih za nekih godinu dana parim. Tolko o meni, i nadam se da cu ako bude bilo potrebe dobiti par korisnih saveta sto se tice novih bradonja

  9. #529
    Ljubitelj egzotičnih životinja filipj97'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    439

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Zovem se Filip Jeremić, '97. godište sam, idem u prvi razred Medicinske škole u Čačku. Ceo život me zanimaju razne životinje, a pre 2 godine sam počeo da se bavim teraristikom koja me je u svakom pogledu oduševila i dosta zainteresovala za egzotične životinje. Kad sam kupio svoju prvu tarantulu, nisam ni pomišljao da ću poželeti da ih imam još, ali što sam više čitao o njima, shvatao sam da je svaka vrsta priča za sebe i od tad moja kolekcija raste. Videćemo dokle će to sve da ide, jer nemam mnogo prostora.

  10. #530
    Ljubitelj egzotičnih životinja Shelby gt500'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    Doboj
    Postova
    166

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pretpostavljam i moja reda Vladan 21 god ,iz Doboja,tek treba da se oprobam odnosno da počnem s teraristikom,prije nekih 5 mjeseci imao prvi kontakt s tarantulom, u pitanju je bila A. geniculata ali je nažalost otišla dalje,i evo tek sad sam u mogućnosti da otpočnem s ovim hobijem.u suštini me oduvijek zanimaju zmije,pauci,gušteri i slično ali ### starci nisu baš oduševljeni mojim idejama o držanju istih

  11. #531
    Član RIO'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2013
    Lokacija
    sarajevo
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozz svima .... ime mi je Riad ..iz sarajeva sam imam 18 godina..vlasnik sam zasad 7 tarantula .. prva sa kojom sam poceo bila je B.boehmei .. sad imam A.geniculatu P.irminia x2 / C.cyaneo / C.fasciatum i A.purpurea ... i imam ih jos mnogo u planu ) nadam se ugodnom druzenju

  12. #532
    Član mel3k'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2013
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    41

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Tek sam naletio na ovu temu pa da se i ja predstavim
    Zovem se Mirza iz Tuzle sam ( BiH)
    imam 21 god. od ljubimaca sam imao svašta pse ,mačke,papige,kornjače,razne vrste riba i sve što može živjeti u akvarijumu,pored toga sam i aquascaper i
    trenutno uredjujem dvije stranice za akvaristiku , sad sam jedan akvarij pretvorio u terarij i planiram uzeti neku tarantulu.
    Pored toga bavim se i fotkanjem za svoju dušu .

  13. #533
    Ljubitelj egzotičnih životinja borotasinisa'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Sombor i Novi Sad
    Postova
    408

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrav svim clanovima. Zovem se Sinisa Borota, iz Sombora sam (studiram u Novom Sadu) i imam 21 god. Duze vreme iscitavam forum, clan sam oko godinu dana ali bez iskustva sa teraristikom do pre par meseci. Trenutno imam 2 tarantule (L.parahybana i C.cyaneopubescens), te sam odlucio da se polako ukljucim u razgovor....

  14. #534
    Novajlija
    Datum registracije
    Jan 2014
    Lokacija
    Umka
    Postova
    4

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrav za sve ljubitelje teraristike.Ja sam Milos iz Umke.Jedan od najstarijih ovde 68 godiste.Nov sam u ovim vodama,mada paukove volim od malih nogu.Trenutno imam 2 L.P.i 1 A.G. a kako je krenulo nece se ovde zavrsiti.Dosta sam citao ovaj forum i imam sve pohvale za clanove.

  15. #535
    Član
    Datum registracije
    Jul 2014
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    69

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrac iako mi se cini da je tema malo zastarela odlucio sam da se predstavim, Matej iz Beograda imao sam bezbroj malih zivotinjica od papagaja koje idalje imam do leminga, miseva bezbroj malih crvenouhih kornjaca( bio sam dosta ne upucen i kupovao sam ih od losih prodavaca pa nikad nisu porasle) sad imam doduse 2 velike zenke i jednog muzijaka po mojoj proceni, imam 2 rozele i 2 tigrice imao sam slatkovodne krabe i rakove od kojih sad nemam nista bradata agama zenka mislim je jedini guster kog sam imao a imam je idalje, bezbroj ribica takodje ali to se bas i neracuna, imam 2 patuljasta afrizka jeza malu sumsku kornjacicu i imao sam jos dosta zivotinja ali ne mogu svih da se setim, planiram da nabavim Bou constrictor i da time pocnem da se bavim i sa zmijama. puno pozdrava svim clanovima foruma

  16. #536
    Član PrleNi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2015
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    20

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrav svima.

    Zovem se Zoran i rodom sam iz Niša, a živim i radim u Beogradu. Oduvek su me zanimali pripadnici klase Arachnida i rešio sam da počastim sebe jednim primerkom. Malo sam iščitavao forum kao gost i jako mi se dopao, te sam rešio i da se registrujem kao jedan vid moje zahvalnosti svima koji su nesebično delili informacije.

    Nadam se prijatnom i konstruktivnom druženju.

  17. #537
    Član Hylonomus'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2014
    Lokacija
    Usa
    Postova
    35

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Hajd i ja da se prestavim Ja sam Predrag Radovic iz Kraljeva. 84-to sam godiste, zavrsio sam arheologiju i paleontologiju, radim kao kustos u muzeju gde sam zaduzen za prirodnjacku zbirku (skeleti, minerali i stene i fosili). Ranije sam se bavio akvaristikom (uglavnom sam ciklide drzao), ali sam sada totalno navucen na arahnide. Za sada imam 6 tarantula, vecinom slingove. S obzirom da svaki mesec uzmem jos neku, kapiram da ce uskoro biti dosta veca

  18. #538
    Ljubitelj egzotičnih životinja Milos Karanovic'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2015
    Lokacija
    GAJ
    Postova
    184

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Zovem se Milos,2001 sam godiste zivim u selu Gaj i pohadjam Os Misa Stojkovic
    Nedavno sam poceo da se bavim teraristikom i za sada imam muzijaka bradate agame ali nemam nameru da se tu zaustavim
    Od zivotinja sam drzao:
    Od KORNJACA
    Barske kornjace
    Crvenouhe kornjace
    Zutouhe kornjace
    Sumske kornjace
    Od VODOZEMACA
    Tritone
    Dazdevnjake
    Od GUSTERA
    Zelembace
    Slepice
    Kocijeve gekone
    Kratkonoge gustere
    Stepske gustere
    Sumske gustere
    Zivorodne gustere
    Od ZMIJA
    Belouske
    Ribarice
    Stepske smukove
    Smukulje
    Od PTICA
    Sove
    Nimfe
    Tigrice
    Od GLODARA
    Sibirske hrcke
    I TO JE TO
    ~=MILOS KARANOVIC 001=~

  19. #539
    Član stanivukm'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Lokacija
    Obrenovac
    Postova
    48

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Sad sam naletela na ovu temu, pa aj i ja da se predstavim. Zovem se Minja Stanivuk, mam 16 godina, živim u Obrenovcu i idem u drugi razred Poljoprivredno-hemijske škole. Pre godinu dana sam dobila leopard gekona, a u septembru i odraslog mužijaka bradate agame koji mi je nažalost nedavno uginuo.. Uskoro planiram da uzmem isto agamu ali malu, kao i tarantulu. Nastavljam da povećavam broj jer sam se bukvalno zaljubila u ovaj hobi. Forum je stvarno odličan, svaka čast! Pozdrav

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •