Strana 21 od 27 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 401 do 420 od 539

Tema: Predstavite se ;)

  1. #401
    Član FoxX'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    11

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Cao svima!
    Ja sam Ivan Jovičin,iz Pančeva sam,1982 godište,i mrzi me da pišem ova ćčđžš,tako da ih vise nece biti u cilju sto manjeg opterecenja foruma.
    Pre nekih 6 meseci sam nabavio skorpijicu od drugara i bas je nekako zavoleo.valjda u inat svima u mojoj okolini.ne znam
    pse i macke sam oduvek voleo,i uvek ih je bilo u mojoj okolini,pa tako i sad.
    zavrsio sam srednju masinsku(metalostrugar),i pored toga sam zavrsio i za ekonomskog tehnicara,dao drzavni ispit za vatrogasca,i tako dalje...radio sve i svasta,ali pravog posla nigde.
    trenutno radim kao auto tapetar,krparim ako je moguce da ove godine uzmem "dva tocka" ponovo.
    eto,mali kratki opis..
    PezZ!

  2. #402
    Član jelchica'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Uglavnom Beograd
    Postova
    67

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Vilkomenzi, FoxX

  3. #403

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    dobro doso...

  4. #404
    Novajlija perinjo81'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Kikinda
    Postova
    5

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozz svima.
    Zovem se Pera iz Kikinde sam, 28 god.
    Teraristika me je fascinirala posle jednog priloga na tv-u u kom je glavni akter bio kimo. Prica je bila vezana za tarantule i skorpije. Do tada nisam ni znao da je teraristika toliko uznapredovala u Srbiji i postala dostupna svima. Od tog dana ne mogu da prestanem da citam o egzoticnim zivotinjama koje gajite a ujedno se i edukujem za moju prvu T. Odluka je pala na Acanthoscurria geniculata koju treba da preuzmem od kima za par dana. Ne mogu da docekam....
    Nadam se da cemo saradjivati i druziti se....

  5. #405
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ja sam Milos, imam 22 godine, iz Plandista sam kod Vrsca, ali trenutno zivim i studiram Prava u Beogradu. Zavrsio sam gimnaziju u Vrscu i 10 godina trenirao kosarku. Trenutno se od sporta bavim samo kladionicom Za egzoticne zivotinje sam zainteresovan jos od malih nogu kada sam sa bratom svake godine na Divcibarama hvatao zmije i gustere! Ali tek od skoro sam poceo da se bavim teraristikom kada sam od Kima uzeo svoju prvu(nadam se ne i poslednju) T, A. geniculatu. Pozz i nadam se da cemo i dalje saradjivati!

  6. #406

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrav drugari, zovem se Nenad, imam 22 god. i studiram prava u Nisu. Od malena volim zivotinje, ranije sam u kuci imao i pet-shop.
    Do sada sam cuvao sve i svasta, od pasa i macaka, preko kornjaca, jezeva, pacova, miseva, vetruski, stiglica ( i ostalih ptica ), a sada sam zbog ogranicenosti prostora i uslova u studentskom domu zaokupljen samo akvarijumom, porodicom leminga, i leopard gekonom, mada cu najverovatnije uskoro nabaviti i tarantulu pa ako vec rese da me izbacuju iz doma, nek' bar imaju pravi razlog ( kad je bal, nek' je s muzikom )
    ■ Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience ■

  7. #407
    Član barakuda'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    around
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Citat Prvobitno napisao nesha_zlocko Pogledaj post
    Pozdrav drugari, zovem se Nenad, imam 22 god. i studiram prava u Nisu. Od malena volim zivotinje, ranije sam u kuci imao i pet-shop.
    Do sada sam cuvao sve i svasta, od pasa i macaka, preko kornjaca, jezeva, pacova, miseva, vetruski, stiglica ( i ostalih ptica ), a sada sam zbog ogranicenosti prostora i uslova u studentskom domu zaokupljen samo akvarijumom, porodicom leminga, i leopard gekonom, mada cu najverovatnije uskoro nabaviti i tarantulu pa ako vec rese da me izbacuju iz doma, nek' bar imaju pravi razlog ( kad je bal, nek' je s muzikom )
    Sto neko rece, naucih ih (studenski dom) da ljubimci nisu samo kuce i mace

  8. #408

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    nema vajde, ograniceni ko' terasa.. mada sam dosta napredovao, do sada niko nije imao ni borca u kugli, a jos malo pa cu da naplacujem ulaz u sobu kao u ZOO vrt
    ■ Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience ■

  9. #409
    Član barakuda'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    around
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Citat Prvobitno napisao nesha_zlocko Pogledaj post
    nema vajde, ograniceni ko' terasa.. mada sam dosta napredovao, do sada niko nije imao ni borca u kugli, a jos malo pa cu da naplacujem ulaz u sobu kao u ZOO vrt
    Hehe... nemas pojima koliko to znaci sto se ljudi interesuju

  10. #410

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Naravno da znaci, samo trebalo je par puta da snimim sta se sve desava kada se napuni soba i neko ko je prvi put tu, a ne zna da imam zmiju ugleda kako se ista penje uz staklo tera meni je uvek smesno, ali par puta je malo falilo da skacu kroz prozor jedna cura je skoro pala u nesvest jer se uplasila hrcka, pocela je da se trese kao epilepticarka i da bunca..
    ali se odusevim kada dodje neko ko nije imao prilike da se ranije sretne sa zmijama i potrazi da je dodirne ili drzi ili se na bilo koj nacin zainteresuje, mada moram i ove druge da razumem, ipak nismo svi isti i nemamo ista interesovanja
    Par njih iz doma sada od mene dobija leminge na poklon jer su se "zaljubili"
    ■ Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience ■

  11. #411
    Član
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Nis
    Postova
    27

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrav svima, zovem se milos i iz Nisa sam, fasciniran sam ovim forumom,mislim da sam prelistao sve teme sa ovog foruma dok nisam naleteo na ovu . Trenutno imam samo bradonju(zenkicu)koja je stara skoro 2 godine i papagaja (kozicu)ali mislim da necu tu da stanem
    Tolko od mene.
    I da zaboravih da kazem da sam bradonju uzeo od Zarka

  12. #412

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    pozdrav
    dobro doso...

  13. #413
    Ljubitelj egzotičnih životinja Sava car'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    250

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pozdrav ljudovi,Sava iz Bg-a,mnogo dobar forum,pomaze nama neznalicama da saznamo

  14. #414

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    dobro doso ..
    ovo je jedan od najolje vodjenih foruma sa informacijama koje su bas korisne...
    listaj citaj i pitaj
    poz

  15. #415
    Ljubitelj egzotičnih životinja MRGooD25'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    160

    Talking Odg: Predstavite se ;)

    Ae konacno je doslo vreme da se i ja predstavim! Zovem se Vojislav, imam 19 godina('91 godiste) zivim u Beogradu! Na ovom forumu sam od februara meseca i najvece interesovanje nalazim medju tarantulama! U narednih nedelju dana cu konacno kupiti jednu tarantulu za sebe! Zahvaljujem se svima sa kojima sam do sad pricao i koji su me uveli u svet teraristike!
    Evo i moje slike sa mojim tigrom.
    P.S. Forum mi se svidja mnogo, jedva cekam da ja nekome budem od pomoci!

  16. #416

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    dobro doso

  17. #417
    Ljubitelj egzotičnih životinja MRGooD25'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    160

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Hvala puno, forum je kao sto sam rekao mnogo dobar i mnogo mi je pomogao! San mi je inace da pripitomim slepe miseve!

  18. #418
    Novajlija Kolarsky'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    9

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Pa ovako,zovem se Milan Kolarevic 90-o sam godiste. Studiram Dizajn interaktivnih medija u Beogradu. Inace rodom sam iz Pozege (Zlatiborski okrug). Jako veliki ljubitelj zivotinja . Imam 10ak konja,muzijaka i zenku americki baset,bernandinku,zlatnog retrivera,10ak macaka i 2 inteligentne dzukele. Sve to mi se nalazi kuci,a resio sam za stan u Beogradu da uzmem bradatu agamu. Nadam se u narednih 20ak dana da cu je udomiti ... Eto to toliko o meni.

  19. #419
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    722

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Добро нам дошао (колега, ја сам то гафички дизајнер) !
    Живјели: Петар || Петровић Нјегош, Никола Тесла, Јован Дучић, Достојевски, Толстој, Кафка, Гете и Бизмарк

  20. #420
    Član Dachapbg'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    34

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ево и мене
    Зовем се Данило,имам 19 година и из Београда сам.Завршио сам Прву београдску гимназију,и сада студирам на факултету политичких наука (смер међународни односи а.к.а. дипломатија).
    Одувек сам био мало алтернативан,па сам хтео да имам мало другачијег љубимца !
    И тако ја прошле године у децембру купим тарантулу B. Smithi од нишлије Жарка!
    Задовољан сам,тарантула је још увек мала,нема ни 3 цм распон ногу....волео бих да је за нијансу агресивнија...али боже мој,то иде са годинама !
    Ових дана планирам да купим још једну или две тарантуле,и тако ћу званично постати лудак.(не знам да ли вас посматрају мало чудније када има кажете да држите тарантуле у спаваћој соби) Ћале ће ми начисто пошизети.....
    Жеља ми је да имам камелеона у соби,и полако ћу кренути са реализацијом те племените идеје
    Ако смем да констатујем,већина терариста похађа неку високошколску установу,и јако ми је драго због тога !!

    Толико од мене за сада !!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •