Strana 8 od 27 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 141 do 160 od 539

Tema: Predstavite se ;)

  1. #141
    Član Djom'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    63

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    hvala

  2. #142

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    E па добродошли људи!
    Само изволите, овде се јављају фина деца чудних афинитета, али пре свега сви су за пример. Додуше неки су примери за клиничку медицину менталног здравља, али нико није савршен
    Добро нам ви дошли!
    Простор између ничега!

  3. #143

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    e sine dovuci guzicu da pokupis stvari @ Svarog
    dobrodosli ljudi

  4. #144

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Vreme je i da se ja predstavim:zovem se Aleksandar i iz Raske sam a trenutno zivim u K.Mitrovici.Apsolvent sam Arhitekture.Za Teraristiku sam se zainteresovao pre mesec dana kada mi je drug iz USA preko web kamere pokazao svoju G.Roseu i od tada krece opsesija.Za sada imam samo L.Parahybanu ali planiram da nabavim sve sto se nabaviti moze.Inace od "obicnih"zivotinja imam psa(N.Ovcarku ULI),macku(bez imena),papagaja(Cipiripi),hrcka(kikiriki) i 2 akvarijuma(3. kod staklorezca).
    Imam jedan veliki problem,zapravo,veoma mi se svidjaju zmije ali imam veliki strah od njih(to je jace od mene).Kako da pobedim taj strah?
    Pozdrav

  5. #145
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Imamo resenje i za tebe, jer se Zarko usavrsava da leci takve boljke, nadam se da ce drugarima sa foruma da daje popust na terapije
    Zmije su super, cim uzmes neku u ruke (neku koja ne ujeda i nije otrovna ) proci ce te strah.
    I, eto koristim priliku da pozdravim nove ljude na forumu, dobrodosli!

  6. #146

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ma verujem da hoce, ali taj prvi put treba preziveti.Ma to je samo glup strah iz detinjstva,jednom mi je smuk presao preko noge kada sam imao 12 god. i tada sam pretrcao 5-6km za rekordno vreme praceno sa AAAAAAAAAAAA

  7. #147
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Samo opušteno i polako i sve ćeš ti to čuvati jednog dana Pa idi kod nekoga sa nekom pitomom malom bezopasnom zmijom i čačkaj je malo pa tako nekoliko puta, pa nabavi jednu i to je to...pomaže garant!

  8. #148
    Ljubitelj egzotičnih životinja jana'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Haha.. meni je neka sumnjiva vrsta prešla preko noge kada sam imala 14, na moru, u šumi, i to mi je došla na nogu ali sam je brzinom svetlosti zgrabila i bacila..
    Nisam vrištala i bežala glavom bez obzira. Ma da, samo da imaš svest da je bezopasna i mila, uzmeš je u ruke i fobija će nestati. A možda se fobija pretvori i u bezgraničnu love
    Kod mene je to bio slučaj sa bubama. Svim. Velikim, malim, nevidljivim. Znala sam ne spavam po celu noć ako neku vidim pre toga, a eto, sad se baš lepo družim, čak me i raduje dodir sa nekim novim vrstama, sa tamo nekim bodljikavim nogicama..
    Najgore su liftofobije. E to ja ne znam kako izlečiti. Jesam i hrabra i suočavam se, ali me srce uvek izda

  9. #149
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Eh, kakve ste kukavice, sve neke fobije od zmija. Ja sam sa 14 vec uvelio lovio a zmije a vi vristite i bezite. Pih.

  10. #150
    Ljubitelj egzotičnih životinja jana'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    pa ti si naš idol

  11. #151

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    arhivu ...
    ako budes u situaciji prosetaj se do nisa pa da vidis sve moje zivotinje i taman ces moci da se odstrahljujes... imama mladog pitona 1,5m
    pitom valjda

    samo polako

  12. #152
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Hvala Jana. Lepo od tebe

  13. #153

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Hvala ljudi na ohrabrenju.Da li zna neku vrstu koja nije otrovna,nije agresivna i ne raste puno,kontam da kada bi je nabavio sve bi bilo reseno.Da li zmija mora da se hrani zivim misevima(nesto mi ih zao),gledao sam na TV-u kako zmija jede jaja,to mi je OK.
    @Zarko cim nadjem slobodnog vremena doci cu do tebe da popricamo po jednu i kupim par gekoncica,usput, da li ih imas.

  14. #154

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    ostalo je jos 2 komada....
    a ti oddji kad god mozes...

  15. #155
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Ćao ljudi evo ija da se predstavim,zovem se otto iz bečeja sam ,rodjen davne 67.sa životinjama se bavim od malih nogu,počeo sa ribicama i pticama a terraristika mi je opsesija nekih desetak godina,i kako stvari stoje na tome će i ostati,inače prodajem u jednoj riblovačkoj radnji opremu i pecam kad mi vreme to dozvoli.u bečeju je terraristika dosta slabo zastupljena,ima neki uži krug ljudi koji se time bave i to je to,mada se naziru neke promene kod ljudi,no videćemo,nadam se.od životinja imam sledeće:
    Paukovi:
    B.smithi 5kom
    B.emilia 4kom
    B.vagans 5kom
    B.albopilosa 1kom
    P.cambridgei 1kom
    P.fasciata 4kom
    P.irminia 3kom
    C.crawshayi 1kom
    H.lividum 2kom
    osim toga imam leopard gekkona(nju),3kukuruzna smuka koje uspešno razmnožavam već 4god.,dve iguane i tu je na kraju winettou(pas).to bi bilo ukratko o meni,super vam je forum,čim budem imao neke slike mojih životinja staviću ih na uvid,do tada veliki pozdrav svima

  16. #156
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    Dobrodošao!
    Svaka ti čast za kolekciju
    There's no place like 127.0.0.1

  17. #157
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    mislim da će tu još biti dosta toga al znaš već kako je(finansije,vreme,mesto itd.)

  18. #158

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    dobrodoso ...lepa kolekcija
    napisi i velicine kao ti nije tesko

  19. #159
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    što bi mi bilo teško,evo ovako,sve su uglavnom mlade životinje,lividume sam tek skoro doneo sićušni su 1cm,fasciate su malo veće 1.5-2cm,irminie su oko3-4cm,cambridgei 4cm,albopilosa oko7cm,emilie oko 4cm,smithi 4cm ,crawshayi 3cm i vagansi 4cm
    mogao sam odmah da napišem al zaboravio sorry
    pozdrav svima

  20. #160
    Član dane'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    10

    Uobičajeno Odg: Predstavite se ;)

    I ja ću da vam se ukratko predstavim.Zovem se Daniel,iz Subotice,1976. godište.Inače,veliki sam ljubitelj prirode.Radim u Pošti,bavim se šaranskim ribolovom,imam sina od 5 godina i o nedavno smo nas dvojica ponosni vlasnici Lasiodore parahybane (i sin već priča latinski ).Jutros nam se prvi put presvukla (sada je oko 3 cm) od kako je kod nas i to je razlog što pišem,da vam se svima zahvalim.Zahvaljujući vašim tekstovima sam dosta toga naučio i odlučio da kupim još paukova i eventualno nekog guštera.Pozdrav svima sa foruma!
    www.egzoticniljubimci.kreni.com

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •